Підсумки грудня 2022 року 05Лют

Підсумки січня 2023 року

Підводимо підсумки січня 2023 року. Наша організація зосереджена на наданні адресної допомоги дітям, які хворіють на важкі захворювання. Ми працюємо з медичними закладами, щоб забезпечити нашим підопічним доступ до необхідного медичного лікування, терапії та реабілітації.

Протягом січня 2023 року наша організація продовжувала активно працювати з дітьми, які потребують нашої допомоги. Ми надали фінансову та моральну підтримку для покриття медичних витрат.
Одним з наших головних досягнень за минулий місяць було залучення коштів для наших підопічних:

Для Опалімової Софії: 134574,62 грн., Лаврушко Дениса: 38355,52 грн., Кондратюк Мілани: 21 884,03 грн., Ступки Тимофія: 18942,53 грн.

Ми також залучили нових партнерів та спонсорів, які допоможуть нам розширити наші можливості та зробити більше добра. У січні наших підопічних підтримали 167 донорів.

Дякуємо вам за це!

Однак, ми зіткнулися з деякими викликами. Наприклад, поточна ситуація в Україні продовжує впливати на здоров’я та благополуччя наших підопічних та їхніх сімей. Ми зробили все можливе, щоб забезпечити безпеку наших волонтерів та підопічних, але це не завжди легко.

Наша організація також продовжує працювати над залученням більшої кількості донорів, щоб забезпечити нашу діяльність на майбутнє.

Детальний фінансовий звіт про підсумки січня 2023 року можна переглянути за цим посиланням.