Нейросенсорна втрата слуху не дає Любі вчитись

458 Благодійників

Зібрано: ₴ 43 744,56
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Люби!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Люба Ганжа, 7 років.

Діагноз: Нейросенсорна втрата слуху, двостороння нейросенсорна приглуховатість І-ІІ ступня.

Любу врятують від повної втрати слуху і здатності розмовляти два потужних слухових апарати.

 

Літом 2019 року на медичному огляді перед вступом до школи Любі Ганжі діагностували нейросенсорну втрату слуху та двосторонню приглуховатість І-ІІ ступня.  Дівчинка стрибала від щастя, бо їй не подобалося бути відсталою, а дуже хотілося бути розумною та радувати маму своїми успіхами. Вона намагалася говорити тихо, але все одно виходило голосно: “Мамо, лікар сказав, що я не відстала, я глуха!”

 
Нейросенсорна втрата слуху не дає Любі вчитись

Фото: з сімейного архіву

 

Свою четверту дитину Ганна Ганжа з селища Торське, що на Донеччині, не поспішала вести до школи. Бо голосна та весела її Любонька була значно відсталішою від ровесників та ще й не слухняною. Люба просто не розуміла слів та часто ігнорувала материні вказівки.

 

“Буває, говориш до Люби, як до стіни, вона нічого не розуміє. - жаліється Ганна. - Поки не крикнеш, діла не буде. Як вона буде вчителя слухати?”

 

Однак Люба до школи дуже хотіла, дівчинка міряла навчитися читати як змога швидше. Вона здогадувалася, що букви допоможуть їй почути та зрозуміти людей. Її оченята добре бачать і зможуть прочитати всі книги світу. Щоб стати розумницею, Любі просто необхідно навчитися читати. Бо її вуха чують тільки дуже гучний голос.А кричать люди від злості або від страху, та ще, буває, від роздратування.

 

Дівчинка звикла, що на неї завжди кричать

 

Вона ніколи не чула тихого та лагідного голосу. Навіть, матуся завжди кричить, коли звертається до Люби, підвищувати голос доводиться, щоб дочка хоча б щось зрозуміла.

 
Нейросенсорна втрата слуху не дає Любі вчитись

Фото: з сімейного архіву

 

Ще не з'явившись на світ, Люба так злякалась криків своєї матері, що вирішила народитися глухою. Вона не хотіла чути, як батько б'є її матусю. Щоб вижити, щоб знизити рівень страху, вона вибрала глухоту.

 

Ця дівчинка, ще не народжена, теж відчувала батьківські побої. Материнське лоно стало для дитини небезпечним місцем. Ганні іноді здавалося, що чоловік спеціально цілиться у живіт.  Дочка народилася завчасно.

 

У Ганни були складні пологи, і разом з новонародженою Любою мати шість місяців провела в лікарні. У такий спосіб Люба захистила себе та маму від побоїв. Батько покинув родину і не цікавився їх долею.

 

Врятуємо Любу від криків!

 

Маленьке сміливе серце Любоньки заслуговує відчути доброту. Щоб продовжувати навчання і не втратити мовних та комунікативних навичок першокласниці Любі потрібні потужні цифрові слухові апарати для кожного вуха. Вартість одного такого апарату -  21750 грн., тобто необхідно 43500 грн. для покупки устаткування для дитини. Нажаль, родина Люби не в змозі зробити таку дорогу покупку для дівчинки. Її мати Ганна Ганжа самостійно виховує та утримує своїх дітей.

 

Допомогти Любі почути лагідний голос ви можете у формі нижче, у призначені платежу необхідно вказати: для Люби Ганжи

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)