ДЦП органічне ураження ЦНС. Мiркевич Анна

311 Благодійників

Зібрано: ₴ 13 490,15
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Анни! Анна проходить реабілітацію з 03.09.2020 р. у реабілітаційному центрі.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Аня Міркевич, 9 років.

Діагноз: ДЦП, органічне ураження ЦНС, спастичний тетрапарез.

Аня потребує відновної реабілітації у Реабілітаційному центрі "Росток жизни".

 

Рудоволоса дівчинка Анна Міркевич із селища Лебедівка, що на Харківщині, народилася з діагнозом дитячий церебральний параліч, мікроцефалія, спастичний тетрапарез. За десять років свого життя вона навчила свою маму Оксану міряти щастя без огляду на інших людей.

 

Як же важно одягати дитину, коли вона противиться: не хоче просовувати руку в рукав, вивертає ніжку так, що не застебнути липучки на ботинках. Кожного разу перед виходом на прогулянку Оксані треба набратися терпіння, щоб зібрати дочку і всадити її до коляски.

 

“Повсякденні справи так виснажують, - зізнається Оксана. - Виникає роздратування на свою безпорадність та втому.  Добре, що ми живемо у селі, тільки одягнувся, - і ти вже на прогулянці. Таким батькам, як я, що живуть у місті в будинках без ліфтів набагато важче. Щастя пізнається у порівнянні”.

ДЦП органічне ураження ЦНС. Міркевич Анна

Фото: Надано мамою дитини, Міркевич Оксаною

Ми, люди, так влаштовані, що визначаємо свій рівень щастя з огляду на інших. Якби Оксана так завжди робила, їй було б практично неможливо відчути своє щастя.

 

Її щастя завжди б здавалося меньшим. Чоловік покинув Оксану, коли вона була вагітної, її донечка народилася важкохворою. Після пологів - два місяці реанімації, а в десять місяців Анні поставили діагноз…

 

Кожного разу, одягаючи Анну, Оксана нагадує собі: моя дочка не противиться одяганню, вона не сперечається зі мною, просто судоми не дають її тілу спрямувати руку у рукав, взути ботинки. Їй боляче, усі десять років життя Анні боляче.

 

Хворі на ДЦП та спастичний тетрапарез мають знижену рухову здатність рук і ніг при одночасному гіпертонусі м'язів. Думаю, Анна здогадується, що у інших людей тіло не відчуває стільки болю від звичайних рухів.

 

А можливо, і не здогадується. Бо щастя пізнається у порівнянні, а Анні ні з чим порівнювати, вона відчуває судоми від самого народження.

 

Оксана ж не відразу навчилася жити без порівнянь. Коли Анна була зовсім маленькою, вона жила вірою в швидкий прогрес реабілітації. Порівнюючи розвиток своєї дитини зі звичайними малюками, ще старанніше робила вправи та масажі, чекала на диво. Але диво не приходило, і віра поступово втрачалася.

 

Оксана була геть розбита і знесилена, коли ровесники її дочки пішли у перший клас. На цей момент Оксана змирилася з тим, що шансів наздогнати цих дітей у Анни немає. Біль та відчай розривали жінку зсередини.

 

Оксана все ще жила у порівняннях свого щастя з іншими. Її така вродлива рудоволоса донечка Анна у віці шести років не вміла, навіть, правильно лежати, так, щоб не було боляче. Вона так дового вчилася фокусувати погляд. Вона ніколи не навчиться читати…

 

Ці порівняння, вони не залишили Оксані, навіть, сподівання на щастя.

 

Велике серце маленької Анни знайшло спосіб втамувати материнський біль. Вперше за шість років Оксана почула від своєї дитини слово “мама”.  Її щастя стало таким великим і без порівнянь. У той день жінка навчилася радуватися досягненням своєї донечки, не змагаючись з цілим світом. Зараз Анні десять років, вона говорить одне слово і майже впевнено сидить.

 

Це серйозний здобуток.

 

Якщо дитині з таким діагнозом вдається оволодіти зручною позою, тіло розслабляється, з'являється можливість розважити себе спостеріганням навколишнього світу чи переглядом мультфільмів.

 

Щоб зменшити судоми та запобігти деформації рук та ніг, Анні необхідно постійно займатися спеціальними вправами і проходити реабілітацію.

 

Життя одинокої матері повністю присвячене дочці, можливості самостійно оплатити лікування у Оксани Міркевич немає.

 

Зараз потрібні 23000 грн. для проходження курсу реабілітації в центрі “Росток життя”. Анні не можна зупинятися, їй треба постійно працювати над собою на межі своїх можливостей, не лише заради досягнень, а просто для того, щоб не стало гірше.

 

Допомогти зібрати потрібну суму, ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Міркевич Анни. Нехай болю у цьому житті стане меньше!

 

Велике серце маленької Анни щиро віддячить кожного.

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)