Підсумки грудня 2022 року 05Вер

Підсумки серпня 2023 року

Підводимо підсумки серпня 2023 року. У серпні 2023 року наш благодійний фонд активно працював над наданням адресної допомоги важкохворим дітям та їх сім’ям. Основні досягнення та активності фонду в цьому місяці включали таки напрямки.

У серпні були надані фінансові кошти та ресурси для покриття медичних витрат для 3 дітей зі складними захворюваннями. Це включало в себе оплату лікування та закупівлю необхідних медикаментів.

Фонд забезпечив доступ до психологічної підтримки для сімей, що мають важкохворих дітей. Це допомагає сім’ям впоратися з емоційними та психологічними труднощами, пов’язаними з хворобою їх дітей.

Благодійний фонд “Промінь тепла” провів ряд інформаційних сесій для сімей та громадськості про різні аспекти важких захворювань та доступні методи лікування. Це сприяє підвищенню свідомості громадськості та покращує доступність необхідної інформації.

Фонд активно залучав кошти через різноманітні події та ініціативи, включаючи онлайн-збори та партнерства з місцевими підприємствами. Так, для підопічних фонду було залучено: Ашихман Вікторії 2671,5 грн., Хоминець Вікторії 18984 грн., Лаврушко Дениса 80361,92 грн., Опалімової Софії 155978,09 грн., Лісовської Вікторії 20280,43 грн., Туз Єви 107632,17 грн., Вісягіної Дарини 12822,83 грн., Ступки Тимофія 43743,55 грн.

У серпні фонд розширив свої партнерські зв’язки з іншими благодійними організаціями, що дозволило посилити спільні зусилля у наданні допомоги важкохворим дітям.

Фонд продовжував активно публікувати звіти про свою діяльність та фінанси на веб-сайті, забезпечуючи прозорість у використанні фінансових ресурсів та результати своєї роботи.

У цілому, в серпні 2023 року наш благодійний фонд продовжував віддавати пріоритетну увагу допомозі важкохворим дітям та їх сім’ям, розширюючи свою діяльність та партнерства. Наша місія залишається незмінною – надавати підтримку тим, хто її потребує найбільше.

Детальний фінансовий звіт про підсумки серпня 2023 року можна переглянути за цим посиланням.