Підсумки грудня 2022 року 05Бер

Підсумки лютого 2023 року

Підводимо підсумки лютого 2023 року. У лютому наша організація продовжувала допомагати важкохворим дітям та їх родинам. Ми отримали значну підтримку від наших донорів та спільноти.

Ми прагнемо продовжувати забезпечувати якісну медичну допомогу та підтримку для кожної дитини, яка потребує нашої допомоги. У лютому 2023 року ми залучили для наших підопічних: Для Опалімової Софії: 138878,66 грн., Лаврушко Дениса: 46026,67 грн., Ступки Тимофія: 22541,89 грн.

У лютому ми продовжували активно спілкуватися з громадськістю через соціальні мережі та наш сайт. Ми також регулярно розсилали інформацію про нашу діяльність та події нашим підписникам і донорам.

Ми плануємо продовжувати нашу діяльність у майбутньому, зокрема збір коштів на лікування важкохворих дітей, проведення благодійних акцій та роботу з громадськістю.

Ми також плануємо розширити нашу роботу та залучити більше людей до підтримки нашої місії.

У лютому ми продовжили здійснювати нашу місію допомоги важкохворим дітям та їх родинам.

Завдяки підтримці наших донорів та спільноти ми змогли забезпечити лікування для багатьох дітей. У лютому 130 благодійників підтримали наших підопічних.

Дякуємо вам за це!

Ми плануємо продовжувати нашу роботу та зростати у майбутньому, щоб забезпечити допомогу для ще більшої кількості дітей та їх родин.

Дякую за підтримку нашої організації та віру в нашу місію.

Детальний фінансовий звіт про підсумки лютого 2023 року можна переглянути за цим посиланням.