Підсумки грудня 2022 року 05Кві

Підсумки березня 2023 року

Підводимо підсумки березня 2023 року. У березні наша організація продовжує свою роботу з надання допомоги важкохворим дітям, які потребують адресної допомоги та підтримки. Зокрема, у березні ми зосередили свої зусилля на таких напрямках.

Протягом березня ми активно просували наші благодійні кампанії в соціальних мережах та нашому веб-сайті. Так, було залучено для Опалімової Софії: 143463,38 грн., Лаврушко Дениса: 50086,96 грн., Ступки Тимофія: 27208,58 грн., Хоминець Вікторії: 329,78 грн.

Ми продовжуємо роботу з бенефіціарами нашої організації, тобто з важкохворими дітьми, які отримують адресну допомогу від нашої організації. Ми забезпечуємо їм медичну та психологічну підтримку, а також допомагаємо здійснювати необхідні медичні процедури.

У березні ми провели аналіз ефективності наших благодійних кампаній та заходів, що дозволило нам підвищити їх ефективність та привернути більше уваги до нашої діяльності.

Також ми працюємо над залученням нових партнерів та донорів для нашої організації, щоб забезпечити більше ресурсів для надання допомоги важкохворим дітям. У березні 188 благодійників підтримали наших підопічних.

Дякуємо вам за це!

Підкреслимо, що наша організація продовжує свою роботу та зростає кожен день.

Ми завжди відкриті до нових ідей та пропозицій щодо покращення нашої діяльності та надання кращої допомоги важкохворим дітям. Дякую за увагу та сподіваюся на подальшу співпрацю!

Детальний фінансовий звіт про підсумки березня 2023 року можна переглянути за цим посиланням.