Навчити дитину бути доброю. Ілюстративне фото для сторінки 25Сер

Як навчити дитину бути доброю?

Як навчити дитину бути доброю, але щоб та доброта була розумною? Ось донечка віддала шоколадного батончика іншій дитині прямо в крамниці. Нерозумно? Занадто? Так. А син взагалі не бажає ні з ким поділитися, тому завжди грається сам. Теж не дуже добре. То що робити? Вчити допомагати тим, кому це дійсно треба. Щоб прямо в ціль.

Наступне питання — як робити? Ось принаймні 5 шляхів навчити дитину бути доброю:

• Віддайте одяг та взуття, з якого малюк виріс, благодійному фонду. Вибирайте лише цілі й чисті речі, які б не посоромилися надягти на свою дитину. Фонди також приймають іграшки, канцтовари, а деякі — навіть посуд, меблі та інші предмети домашнього побуту.

• Купуйте речі на благодійних розпродажах, виручка з яких іде на допомогу хворим та сиротам. Деякі вихованці дитячих будинків теж роблять прикраси чи печуть пироги, щоб заробити копійчину для себе та молодших братиків-сестричок. Не проходьте повз них, розповідайте дитині, хто спік цей чудовий пиріг. 

• Розважтеся всією родиною на благодійному фестивалі чи святі — й ваша радість подарує посмішки знедоленим.

• Влаштуйте сімейний похід до притулку тварин — там завжди раді помічникам, які пограються з тваринами чи вигуляють їх на поводку.

• Приєднайтеся до волонтерів, що зібралися в гості до дитячого реабілітаційного центру. Покажіть малюку, що він може вже зараз стати добрим чарівником і подарувати комусь радість.