25Лис

У Вови новий кістковий мозок!

Ви повернули посмішку маленькому Вові Біляєву.

Цей шестирічний хлопчик вдруге переміг лейкоз і тепер вчиться жити з новим кістковим мозком.

Дякуючи вам, батьки Вови змогли врятувати сина.

Біляєв Вова (жовтень 2021 р.)

Зусиллями благодійників фонду “Промінь тепла” оплачено частину рахунку за трансплантацію кісткового мозку від нерідного донору в турецькій клініці Medical Park Bahçelievler Hospital.

Разом нам вдалося згенерувати для Вови 137112,86 гривень. Ця сума вже надійшла на рахунок медичного закладу.

– Я ніколи не думала, що щастя можна купити за гроші. Виходить, можна, – ділиться мама Вови. – Грошима, якими ви поділилися з нами, ми заплатили за лікування нашого синочка.

Я стала найщасливішою людиною у світі, коли почула: “Трансплантація пройшла успішно!”

Завдяки вам, наші благодійники, це стало можливим.

Вові знадобилися стовбурові клітини від нерідного донору. Перед проведенням трансплантації дитині зробили сильну хіміотерапію, щоб повністю знищити хворобу.

Біляєв Вова (жовтень 2021 р.)

А тепер нові стовбурові клітини мають навчити організм дитини працювати правильно.

Зараз Вова у Стамбулі, йому ще потрібне амбулаторне лікування. Лікарі хочуть переконатися, що хлопчик відновився після хіміотерапії, а новий кістковий мозок виконує свої функції.

На думку онкологів, Вова має всі перспективи для одужання.

– Я втішаю свою дружину історією про одну з перших пересадок кісткового мозку для лікування від раку, – розповідає батько Вови. – Її зробили ще у 1975 році хворому на лімфому тоді ще шістнадцятирічному хлопцю.

Так от, цьому пацієнту вже більше шістдесяти років!

– У весь цей час ми тільки вірою і жили. Горе навчило вірити людям та покладатися на долю. Дякуємо кожному, хто відгукнувся. Ви подарували життя дитині та надію моїй родині.

Без вашої участі ми б не впоралися, – зі сльозами каже мама. – Бажаю усім здоров’я. Щоб нікому із вас ніколи не довелося збирати гроші на лікування.

Вові вже вистачає сил на посмішку, а іноді, навіть, на гучний сміх.

Дитина оживає, бере верх над хворобою.

Ви дали Вові не тільки гроші на трансплантацію, своїм вчинком ви показали, що життя цього хлопчика важливе для вас і для всього світу.