Зруйновані домівки, осиротілі діти, покалічені долі… 04Вер

Зруйновані домівки, осиротілі діти, покалічені долі…

Зруйновані домівки. Хто не знає, скільки лиха жителям Штатів приносять урагани?
 
Тим, хто застрахував будинок – трохи легше, ніж іншим. Якщо й у тебе немає страховки — залишаєшся віч-на-віч зі своїм лихом.
 
Українська жінка Ганна Морозова, що емігрувала до Флориди, заснувала разом із чоловіком благодійний фонд, який допомагає потерпілим від природних катаклізмів та малозабезпеченим сім’ям.
 
Родина володіє будівельною компанією, тож поміч, яку вона надає людям, досить відчутна. Жінка зазначає, що благодійність в Америці має набагато серйозніші масштаби, ніж в Україні.
 
Матеріальна допомога відправляється до потерпілих фурами. Благодійні фонди працюють прямо в лікарнях, щоб забезпечити ліками тих, хто не може їх купити у кого зруйновані домівки.
 
Багато коштів іде на вирішення проблем із питною водою в засушливих країнах та на постачання жителям Африки вакцин від смертельних хвороб. Ще одна відмінність американських фондів від українських — їх засновники не мають іншого джерела доходу окрім фонду і виплачують працівникам зарплатню з коштів, пожертвуваних іншими людьми.
 
Ганна вважає таке положення речей вкрай неправильним, але в США така діяльність абсолютно законна, і фонд може витратити на свої потреби до 50% зібраних коштів. Причому американських жертводавців це влаштовує.
 
Друзі, а ви як вважаєте, чи це виправдана тактика? Пишіть нам у коментарях, нам цікаво знати вашу думку.