ДЦП у Ніки 07Лип

Я вірю в Бога, силу інтернету та людську доброту!

Моя дитина крок за кроком йде до нормального життя! 239 благодійників звернули увагу на нашу історію в інтернеті та вирішили допомогти моїй Нікусі пройти курс реабілітації.

Я дуже вдячна кожному, хто не залишився в стороні. Ви зробили для моєї донечки набагато більше, ніж думаєте.

Крок за кроком до нормального життя Ніки Крючко

Проходження реабілітації Крючко Нікою

У мене були трагічні пологи, через лікарську помилку моя донечка Ніка Крючко народилася з діагнозом ДЦП. Тільки в три роки Нікуся почала бігати та стрибати.

Ми мріємо та намагаємося крок за кроком наздогнати ровесників за розвитком. Для цього треба працювати не тільки вдома, а й з професійними реабілітологами в спеціальних центрах. Саме там мами особливих діток вчаться вправам, опановують методики для домашніх занять. Але я виховую Ніку одна і, на жаль, не заробляю стільки, щоб оплачувати реабілітацію.

Крок за кроком до нормального життя Ніки Крючко

Проходження реабілітації

Я дякую за допомогу Благодійного фонду “Промінь тепла”. Без вашої підтримки мені було б дуже складно знайти гроші для Ніки.

Ви не уявляєте собі, як боляче матері просити для своєї дитини здоров’я у Бога та соромно просити у людей гроші на реабілітацію.

Ви допомогли мені організувати збір коштів із використанням нових технологій. Я часто чула думку батьків особливих діточок, що допомагають тільки у дуже складних випадках, а майже здоровим дітям рідко вдається достукатися до серця благодійників.

Нам вдалося, ми зібрали 10200 грн. для оплати курсу в Реабілітаційному центрі “Томатіс” у Харкові.

Я пов’язую наш успіх з тим, що Благодійний фонд “Промінь тепла” взаємодіє з “Монобанком”, і зробити пожертвування клієнти банку можуть у мобільному застосунку.

Я сама багато разів заходила у додаток і “гіпнотизувала” кнопку:

Оберіть у вашому мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня.

Я дивилася і думала: “Як мені хочеться бути серед тих, хто допомагає, а не серед тих, хто чекає на допомогу”. Але моя доля склалася так, що я змушена просити не для себе, а для дитини.

Гривня до гривні, і “Промінь тепла” оплатив нашу першу реабілітацію в харківському центру “Томатіс”. Тепер я вірю в Бога, силу інтернету та людську доброту!

Ніка займалася із задоволенням, пройшла курс томатісу, біоакустичної корекції, масажу. Донечці сподобалися заняття для розвитку сенсорики та запуску мови, і ми отримали особливе задоволення від арттерапії.

Ми продовжуємо працювати вдома та чекаємо нових результатів. Обіцяємо з донечкою не зупинятися і рухатись вперед до повноцінного майбутнього.

Ще раз спасибі за Ваші відзивчиві чуйні серця!