Ілюстрація до вчинку маленького хлопчика 19Сер

Вчинок маленького хлопчика

Вони навіть уявити собі не могли, до чого призведе вчинок маленького хлопчика!

Багато років тому, а саме — наприкінці 2000-го, семирічний Тірел Вольф із США вирішив узяти участь у благодійній акції й відправив різдвяний подарунок невідомій дитині з Філіппін.

Він поклав у коробку з-під взуття шкільне приладдя та іграшки, а також вітального листа та своє фото — так вимагали правила акції «Різдвяна дитина», яку проводила церковна община.

Подарунок дістався Джоані Марчан, і вона написала у відповідь листа, в якому дякувала хлопцеві, але її послання не дісталося адресата. Через 9 років дівчина написала Тірелові на Facebook, але той її не знав і тому не відповів.

Та видно, доля вирішали поєднати ці два життя, бо на третій раз Джоана написала Тірелові про коробку з подарунком. Хлопець давно забув про різдвяну акцію, у якій колись брав участь, та його мати підтвердила, що саме так усе й було. Тірел та Джоана почали переписуватися й подружилися.

Через рік Тірел поїхав у гості до Джоани, й те, у яких злиднях жила сім’я, його вразило. Від’їжджаючи, хлопець обіцяв повернутися й дотримав обіцянку — він повернутися, щоб попросити у батьків руки дівчини.

Ця чудова пара одружена вже кілька років, і нещодавно в сім’ї з’явився милий малюк. Вчинок маленького хлопчика повністю змінив життя двох людей.