Нейросенсорна втрата слуху не дає Любі вчитись 21Вер

Усім миром придбали слуховий апарат для Люби

“Щоб дитина слухала, потрібно, щоб вона чула”, – сказав лікар, коли налаштовував слуховий апарат для семирічної Люби Ганжі.

Поки що вдалося придбати слуховий апарат тільки для одного вушка.

Про історію маленької Люби Ганжі з Донеччини, котра ніколи не чула лагідного голосу, люди дізналися завдяки БФ “Промінь тепла”.

Любі Ганжі Благодійний фонд "Промінь тепла" придбав слуховий апарат

Ганжа Люба, фото надано мамою дитини

Декілька місяців тому фонд опублікував у мережі інтернет статті про семирічну дівчинку, яку навіть рідна матуся вважала відсталою від ровесників.

На медичному огляді виявилося, що Люба не відстала, а просто глуха. Її обидва вуха не вміють чути і тому не передають інформацію у мозок.

Люба розвивалася і пізнавала світ очима та на дотик. Щоб Люба зрозуміла слова, на неї доводилося кричати.
Тепер одне вухо дівчинки чує.

Любі Ганжі Благодійний фонд "Промінь тепла" придбав слуховий апарат

Ганжа Люба, фото надано мамою дитини

Більше 370 благодійників відгукнулося на прохання допомогти Любі почути лагідний голос. Вдалося зібрати майже 38 тис. грн.

Значну частину необхідної суми внесла одна людина на ім’я Геннадій.

Благодійний фонд “Промінь тепла” дякує кожному благодійнику за участь у долі Любоньки.

Ви подарували дівчинці можливість рости та розвиватися, а не пристосовуватися до життя.

Лікарі сподіваються, що пластичний мозок дитини зможе перелаштуватися і навчиться розпізнавати та розуміти людську мову.
На покупку потужних цифрових слухових апаратів для кожного вуха грошей поки що не вистачає. Вартість одного такого апарату – 21750 грн. У фонді прийняли рішення не чекати надходження повної суми і купити вже зараз апарат для одного вуха та продовжувати збори коштів для Люби.

Люба вчиться слухати і говорити

Вже кілька днів дитина живе з прозорим пластиковим равликом у одному вушку. Спочатку дівчинка злякалася змін, що відбулися з нею. Любі було дуже незвично і страшно почути голос та звуки.

Вперше за сім років світ заговорив до Люби, а її мозок ще не здатен розуміти звукову інформацію. Та через кілька днів Люба, вже просила не знімати апарат на ніч. Дитина не хоче втрачати “звуковий зв’язок” зі світом навіть уві сні.

“Як добре, що я не посоромилася звернутися за допомогою для своєї Любоньки, – каже Ганна Ганжа. – Я одна виховую чотирьох дітей і не маю можливості зібрати стільки грошей.

Без “Променю тепла”, без добрих людей моя дитина так ніколи б і не почула мене. А тепер, я сподіваюся, що Люба нормально заговорить і все ж таки піде до школи. Дякую вам від усього серця за велику поміч. Нехай світ буде добрим до вас!”

Для нормального функціонування тієї частини мозку, яка обробляє аудіо-інформацію, необхідно, щоб обидва вуха чули.

Чим швидше у Люби з’явиться слуховий апарат у другому вушку, тим більше шансів, що наші спільні зусилля принесуть дитині справжню користь.