Участь дітей у акціях 12Лип

Участь дітей у благочинних акціях стає нормою для розвинених країн

Участь дітей у благочинних акціях стає нормою для розвинених країн. В США ця діяльність торкнулася навіть малюків у дитячих садках — вони залюбки збирають одяг та іграшки для незаможних громадян. Молодші школярі влаштовують благодійні концерти й спектаклі, а всю виручку за квитки передають благодійним фондам.

Ось кілька прикладів того, як саме участь дітей у благочинних акціях дають фору багатьом дорослим у благодійності:

• Маленький хлопчик із Техасу став справжнім янголом-хранителем більше ніж для 1000 собак. Роман МакКонн знімав відео про собак з притулку, про кожну окремо, де розповідав про неї людям, і для кожної тварини знаходилися хазяї. З того часу пройшло вже 3 роки, й сьогодні робота Романа та його батьків перетворилася на величезний проект по перевезенню собак та цуценят з Техасу до Вашингтону, де знайти господарів набагато легше.

• Маленька жителька Сіднею КессіДжи почала свою добру справу, коли їй виповнилося лише 5 років. Вона малює «космічні» картини й продає їх в інтернет-магазині та на власному сайті. Виручені кошти Кессі жертвує для сиріт та африканських дітей.

• Сьогодні Борі Хмеловському 17 років, але волонтером він став у 8, коли розпочав організацію свого першого благодійного спектаклю для дітей-інвалідів. З тієї пори пройшли роки, й за плечами у Бориса багато добрих справ — влаштування благодійних концертів та ярмарків, розважальних заходів для дітей, відвідування інтернатів, подарунки до свят і навіть організація приїзду діда Мороза до дитячої лікарні. І сьогодні хлопець продовжує волонтерську діяльність.