Суглоба Дмитро на проходженні реабілітації 12Кві

Тепло сердець для маленького хлопчика

Сьогоднішнє життя Діми Суглоби — це диво, яке подарували йому ви, жертводавці благодійного фонду “Промінь Тепла”.

Спільними зусиллями вдалося організувати проходження малюком генного лікування із застосуванням унікального препарату Золгенсма, а зараз хлопчик проходить курс реабілітації.

Суглоба Дмитро з лікарем-реабілітологом Zych Rafał

Суглоба Дмитро з лікарем-реабілітологом Zych Rafał проходить реабілітаційні процедури

Коли він підросте, то напевно на своїх ніжках піде до бібліотеки, щоб більше дізнатися про спінальну м’язову терапію.

Хочеться вірити, що в подальшому лікування цього страшного захворювання стане доступнішим. Вже є препарати й методики відновлення, але наразі звичайній сім’ї з України зібрати на зазначені курси практично неможливо.

Але Діма не залишився сам на сам зі своєю бідою. Небайдужість і бажання допомогти наповнило ваші серця, для пожертви на лікування хлопчика.

Нині малюк перебуває в польській клініці “Infant”. Головний лікар і засновник закладу Рафал Зих (ZYCH RAFAŁ) дуже уважний до кожного пацієнта. Акцент робиться не на масовість, а на виняткове ставлення та результативність лікування. Тому заклад невеликий.

Infant спеціалізується на найменших пацієнтах.

Мама Діми дуже задоволена своїм вибором. Як вона сама розповідає, з хлопчиком займаються щодня по 2 години. Крім цього, курс передбачає сеанси гідротерапії та електростимуляції м’язів.

Суглоба Дмитро з лікарем-реабілітологом Zych Rafał

Суглоба Дмитро виконує вправи з лікарем-реабілітологом Zych Rafał

Для закріплення результату та покращення динаміки реабілітації, у Діми є вертикалізатор Erhem Hkafo. Цей пристрій забезпечує стабілізацію тіла малюка, дає змогу тренувати навички правильної ходьби. Завдяки такому обладнанню хлопчик стоїть вертикально.

Бонусом до програми йдуть суботні сеанси доготерапії.

Діма просто обожнює чотирилапих терапевтів. Спілкування з ними надихає його. Навіть у своєму становищі йому дуже подобається піклуватися про вихованців.

Усі досягнення Діми стали можливими завдяки тому, що у світі ще є такі люди як ви, готові відгукнутися на заклик про допомогу. Щоб діагноз спінальна м’язова атрофія не звучав як вирок, необхідні надзусилля від оточуючих.

Благодійний фонд “Промінь Тепла” і батьки малюка щиро дякують усім вам, хто зміг відкрити своє серце і став причетним до організації терапії.

Обсяг пожертвувань кожної людини індивідуальний. Але передане душевне тепло не вимірюється цифрами. Уміння бути для людей потрібними є однією з найвищих людських якостей. Безкорислива турбота про оточуючих підкреслює нашу цивілізованість.

Співробітники фонду лише допомагають консолідувати зусилля жертводавців. Такі жести не робляться показово, не оформляються грамотами або медалями. Вміння залишатися людиною, відчувати потребу в турботі про тих, кому самостійно просто не вижити, це найцінніше на світі.

Напевно, найтепліші слова подяки небайдужі люди почули б від самого Діми. Але він поки що лише робить перші кроки у своєму житті. І хоча кожен його рух сьогодні супроводжується допомогою лікарів-реабілітологів, упевненість у позитивному результаті наповнює радістю оточуючих.

Його маленькі пальчики хочуть міцно тримати руку допомоги тих, хто здатен дарувати своє душевне тепло. Давайте всі разом допоможемо вірити в людей далі.