Підсумки грудня 2022 року 05Лис

Підсумки жовтня 2023 року

Підводимо підсумки жовтня 2023 року. У жовтні 2023 року благодійний фонд “Промінь тепла”, що надає адресну допомогу важкохворим дітям, продовжував активно здійснювати свою місію і розширював свої дії.

Одним із ключових напрямків нашої діяльності була збір коштів на лікування дітей з різними хворобами.

Протягом цього місяця ми успішно провели кілька акцій та подій з метою залучення громадськості до підтримки нашої справи. Також велися активність у соціальних мережах. Проведена успішна кампанія зі збору коштів для наших підопічних: Ашихман Вікторії 12042,9 грн., Хоминець Вікторії 27952,61 грн., Лаврушко Дениса 106584,37 грн., Опалімової Софії 165237,5 грн., Лісовської Вікторії 27097,05 грн., Вісягіної Дарини 19 926,07 грн.

У жовтні ми також зосередили увагу на розвитку партнерських зв’язків з іншими благодійними організаціями та медичними установами. Це дозволяє нам отримувати додаткову підтримку та ресурси для надання допомоги дітям.

Одним із важливих досягнень цього місяця було залучення нових спонсорів та донорів. Ми продовжуємо розширювати базу пожертвувань, що дозволяє нам забезпечувати більше дітей необхідним лікуванням та медичним обладнанням.

Крім того, у жовтні ми здійснили аудит програми підтримки, спрямованої на допомогу сім’ям важкохворих дітей. Ми звернули увагу на оптимізацію процесів та підвищення ефективності витрат, щоб максимально ефективно використовувати наші ресурси та забезпечувати максимальний вплив.

Загалом, жовтень 2023 року був продуктивним місяцем для нашого благодійного фонду. Ми продовжуємо працювати на благо важкохворих дітей і дякуємо всім нашим партнерам, спонсорам та донорам за їхню підтримку.

Детальний фінансовий звіт про підсумки жовтня 2023 року можна переглянути за цим посиланням.