Підсумки грудня 2022 року 05Лют

Підсумки січня 2024 року

Підводимо підсумки січня 2024 року. У січні 2024 року благодійний фонд “Промінь тепла” продовжував свою місію забезпечення адресної допомоги важкохворим дітям і їх родинам. Ми продовжували нести світло і тепло в життя маленьких пацієнтів, які потребують особливої уваги та підтримки.

У перший місяць цього року наша команда активно займалася організаційними питаннями та плануванням подальших заходів. Основною метою було розширення нашої діяльності, а також підвищення обізнаності громадськості про наші ініціативи.

Однією з ключових подій січня було проведення благодійного заходу. Цей захід став справжнім теплим променем світла для наших пацієнтів та їхніх сімей. Ми зібрали кошти, які будуть спрямовані на підтримку дітей, що потребують допомоги.

Проведена успішна кампанія зі збору коштів для наших підопічних: Ашихман Вікторії 19855,04 грн., Хоминець Вікторії 35959,05 грн., Лаврушко Дениса 133921,96 грн., Опалімової Софії 171739,93 грн., Вісягіної Дарини 20318,77 грн., Шмалько Іллі 6556,76 грн., Сірого Марка 7031,39 грн.

Крім того, у січні ми активно працювали над підвищенням нашої онлайн присутності. Ми оновили наш веб-сайт, додали новий контент та розпочали активну роботу в соціальних мережах. Це дозволить нам залучати більше уваги до проблем важкохворих дітей та збільшити кількість людей, які готові підтримати наші ініціативи.

Наша команда також відвідала кілька дитячих лікувальних закладів, де ми надали допомогу та підтримку хворим дітям. Ми розповіли їм про наш фонд та надали необхідні матеріальні та моральні ресурси для полегшення їхнього стану.

В цій нелегкій, але водночас дуже значущій справі кожен день має вагоме значення. Ми вдячні всім нашим партнерам, донорам та волонтерам за їхню підтримку та відданість нашій спільній справі. Разом ми зможемо зробити більше і змінити життя на краще для дітей, які потребують нашої допомоги.

Детальний фінансовий звіт про підсумки січня 2024 року можна переглянути за цим посиланням.