Реабілітація Сірого Марка у РЦ "Вікторія" 07Бер

Небайдужість людей підтримує рухи маленького Марка

Величезні оченята Марка тепер сяють надією. Це полум’я зуміли запалити ваші пожертви.

Хлопчик ще малий і не зможе запам’ятати кожного, з 37 небайдужих людей, які зробили донати для його відновлення. Але його ангел-охоронець точно обдарує своїм захистом усіх добродіїв.

Наразі триває реабілітаційна програма. Завдяки зібраним коштам Марк поступово одужає. Поруч з ним батьки і ті, кому він тепер став рідним через добрі вчинки.

Реабілітація Сірого Марка у РЦ "Вікторія".

Людське серце не може відчувати спокій, доки поруч є ті, які просто не виживуть без елементарної допомоги.

Родина хлопчика низько вклоняється кожному, для кого людяність є сенсом життя.

Кожен ваш дарунок є цеглинкою в надійних сходах до великої мети маленького пацієнта — рухатись вільно, без підтримки інших.

Марк проходить курс лікування в медично-реабілітаційному центрі «Вікторія». Назва закладу є символічною. Тут дійсно допомагають перемагати важкі хвороби.

Маленький пацієнт одразу відчув тепло та професіоналізм персоналу. Всі співробітники БФ «Промінь тепла» особисто раділи кожному внеску, що був перерахований для Марка.

Хлопчик обов’язково буде впевнено ступати своїми маленькими ніжками. Хоча ДЦП є страшним діагнозом, жах від хвороби замінюється прагненням до боротьби при відчутті підтримки навколо.

Особливо Марку подобаються водні процедури. Теплий басейн та кваліфікований реабілітолог творять чудеса кожен сеанс. Купання дає йому змогу позбутися ваги свого тіла, тож кожен рух відбувається без болю.

Реабілітація Сірого Марка у РЦ "Вікторія". Плавання у басейні.

Після такого тренування вдається трохи краще почувати себе у звичайних умовах. Вчасне звернення до фахівців, яке стало можливим завдяки вашій підтримці, покращило реабілітаційний прогноз. Якщо динаміка цього процесу не знизиться, Марк власними ногами зможе піти до першого класу, сам сидіти за партою та почуватися повноцінним членом суспільства.

Мати Марка — жінка, яка заради своєї безмежної любові до сина навчилась бути сильною. Відчай може підступно розчинити віру у перемогу, але тільки не в неї.

Про секрет джерела енергії вона розповідає так: «Радість від народження сина була майже зіпсована, коли дізналась діагноз. Питання про те, що буде далі не виходило в мене з голови. І коли здавалось, що потрібно припинити зусилля та готуватись до купівлі інвалідного візка, на допомогу прийшли небайдужі люди. Я буду молитися за кожного з них до останнього подиху. Моя вдячність за їх щирі дії безмежна, бо для матері немає більшого щастя бачити, як одужує її синочок».

Реабілітація Сірого Марка у РЦ "Вікторія". Небайдужість людей підтримує Марка

БФ “Промінь тепла” просить благодійників не припиняти робити добрі справи.

Поточний збір на Марка успішно закрито, і ми сподіваємося що після посиленого курсу його подальша реабілітація зможе проходити у звичайних умовах.

Але він не єдиний, кому для отримання надії в житті потрібна увага щирих людей.

Завдяки вашій допомозі хворі діти мають шанс. Це нагадує полум’я невеличкої свічки, яке захищають від холодного вітру людські долоні. Чим їх більше, тим гарячіше та яскравіше сяє душа дитини.