Дякую, що допомогли Владику почути світ 04Січ

Дякую кожному, хто допоміг Владику почути світ!

Ось такий лист надійшов до нас на пошту. Я, Іванна Варвадюк, від усього серця дякую Благодійному фонду “Промінь тепла” за таку вчасну та необхідну допомогу! На третьому році життя мій син вперше дізнався, як це – чути звуки світу і почути світ.

Слух моєму Владику подарували чуйні та небайдужі люди. Завдяки їм вдалося зібрати потрібну суму і придбати необхідне обладнання для мого синочка. Це дозволить Владику чути людську мову, почути світ і нормально розвиватися.

Кожен свій день я розпочинаю зі слів подяки. Сподіваюся, що Бог чує материнське серце, і пошле нашим благодійникам свою милість!

Той, хто здатен допомогти іншим, обов’язково буде щасливим!

Дуже скоро мій син скаже своє перше слово. Я так довго чекала цього моменту! І знаєте, я не вчу його казати “мама”, я вчу його казати “дякую”. Бо вдячність переповнює мене.

Раніше я жила звичайним життям матері. Виховувала дітей, піклувалась та планувала їхнє майбутнє, працювала, намагалась дати все, що потрібне для їхнього щастя.

Але коли я дізналась, що мій синочок мене не чує, в середині щось обірвалось… землі не було під ногами… життя поділилось на “до” та “після”… Вирішити проблему могла велика сума грошей, та коли проблема є, а грошей немає, і шанси заробити потрібну суму відсутні, руки опускаються.

А коли гроші потрібні для твоєї дитини, щоб дати їй шанс на нормальне життя, біль стає нестерпним. Я не спала ночима, корила себе за те, що не можу допомогти сину. Кожен тиждень у тиші зменшував шанси сина заговорити.

Коли не знаєш, що робити, роби те, що можеш. І я звернулася за допомогою. Мені пощастило, я зустріла хороших людей. Коли заповнювала форму звернення до фонду “Промінь тепла”, я ще мало вірила в успіх. Тепер знаю: кожен, кому потрібна допомога, отримає її. Треба просто знайти в собі сили і попросити у Бога та людей.

Ми зі співробітниками фонду оформили необхідні документи, і “Промінь тепла” розпочав збір коштів. Дуже скоро я отримала повідомлення про перші надходження. Я зраділа і зніяковіла одночасно. Було важко визнавати власне безсилля і радісно усвідомлювати, що світ не без добрих людей.

Коли всю необхідну суму зібрали, ми поїхали до Києва. Чути світ Владику допомагає слуховий апарат та кохлеарний імплант. Апаратна аудіометрія показала, що мій син чує. Зараз він займається з лікарем-сурдологом, є всі шанси, що Владик заговорить.

Дякую людям ❤️ за допомогу, за надію на одужання!

Ваша доброта змінила не тільки життя мого сина.

Кожен добрий безкорисний вчинок змінює на краще увесь світ!

Я вірю в це!