Колектив компанії Міасфера, партнера БФ "Промінь тепла". Бізнес допомагає творити добро 23Лют

Бізнес допомагає творити добро

Благодійний фонд “Промінь тепла” завжди шановливо ставиться до постійних партнерів. Наша місія неможлива без сприяння небайдужих людей, отже кожна нова пропозиція про взаємодію є маленьким святом.

Компанія Міасфера веде свою діяльність в сегменті медичного бізнесу, отже менеджерам цієї організації добре відома проблема забезпечення лікувальних закладів новим обладнанням.

Колектив компанії Міасфера, партнера БФ "Промінь тепла". Бізнес допомагає творити добро

Перший крок благодійності зробити не складно. Якщо в цьому не має досвіду, слід просто звернутись до тих, кому справа допомоги іншим стала другим диханням.

Коли є бажання творити добро, перепони самі зникають на цьому шляху.

БФ “Промінь тепла” розуміє, що в цей тяжкий час кожна порція добра дається важко.

Але не робити цього не можна. Завжди є хтось із більш складними життєвими обставинами. І це критично актуально, якщо питання стосується здоров’я людини.

Цього разу завдяки компанії Міасфера підтримку у вигляді діагностичного обладнання отримала Вінницька клінічна лікарня №2. Лікувальний заклад має одну з найкращих команд хірургів у місті.

Золоті руки цих людей лікують складні хвороби.

Саме тут розташований міський травматологічний пункт. Отже нові прилади точно будуть в нагоді для підвищення якості надання допомоги. Лікарі були приємно здивовані подарунками.

Нові пульсоксиметри корисні для швидкої діагностики двох базових параметрів функціонування кровоносної системи людини. Невеличкий прилад за лічені секунди вимірює рівень вмісту кисню у артеріальній крові та пульс пацієнта.

Критичні зміни у цих показниках використовуються у діагностиці симптомів важких хвороб.

Перевагами пристрою є його простота у використанні та компактність. Вінницькі лікарі можуть буквально носити його у кишені й застосовувати в будь-якому місці лікарні.

Живлення за допомогою звичайної батарейки забезпечує автономність використання. Фахівці компанії Міасфера зробили корисний вибір для об’єкту гуманітарної допомоги.

Важливість проведення швидкої діагностики беззаперечна для лікування будь-якого захворювання.

До речі, компанія МіаСфера спеціалізується на сертифікації та юридичному супроводі для виробників медичних товарів на вітчизняному та іноземному ринках.

Отже вміння чітко виявляти проблеми у неї професійне.

Надані сьогодні пульсоксиметри є лише одним з варіантів швидкої та достовірної діагностики. Актуальність їх застосування дуже зросла під час нещодавньої епідемії безжального вірусу COVID-19.

Передача пульсоксиметрів до ВМКЛ 2 БФ "Промінь тепла" у партнерстві з МіаСфера. Бізнес допомагає творити добро.

Людяність може мати різні прояви, і благодійність є перлиною в цьому намисті вищих почуттів. Регулярна допомога тим, хто її потребує, відкриває душі та робить стук сердець гучніше.

БФ “Промінь тепла” висловлює щиру подяку компанії Міасфера за небайдужість і бажання допомагати. Кожен такий візит до лікарень робить життя пацієнтів трохи світлішим.

Неважливої підтримки не буває.

І дрібні речі займають власне місце у системі реабілітації та відновлення хворих. Важливо повністю скласти пазл карти лікування.

Турбота, увага та чутливість є її обов’язковими складовими частинами.

Приклад компанії Міасфера має бути зразком для інших.

Колектив компанії Міасфера, партнера БФ "Промінь тепла". Бізнес допомагає творити добро

Соціальна відповідальність бізнесу є ознакою здорового суспільства.

Ми в Благодійному фонді “Промінь тепла” віримо в небайдужість людей.

Доки руки готові розділити з ближніми останній шмат хліба, серце буде гарячим, а душа вільною. Людська вдячність є найкращою винагородою за турботу.

Завжди є хтось поруч, хто потребує допомоги.

І те, що для однієї людини є рядовою справою, для іншої може бути питанням життя чи смерті.

Робіть добро поруч з нами або самостійно, це допоможе всім нам зберегти себе у ці важкі часи.