Пославський Дмитро, 5 років. Діагноз: мультифокальна епілепсія формакорезистентної форми. Як Дмитрику подолати епілепсію

182 Благодійників

8.22%

Зібрано: ₴ 48 116,92
Потрібно: ₴ 585 600,00
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Пославський Дмитро, 5 років.

Діагноз: Мультифокальна епілепсія формакорезистентної форми.

Дмитро терміново потребує дороговартісного хірургічного лікування – стереоелектроенцефалографії (Surgery SEEG TH-RF (thermocoagulation).

 

На більшості своїх фото Дмитрик посміхається. Якщо не знайомитись особисто з цим, начебто звичайним хлопчиком, то легко складається уявлення про його безтурботне життя.

 
Пославський Дмитро, 5 років. Діагноз: мультифокальна епілепсія формакорезистентної форми.

Пославський Дмитро, 5 років

Але побудьте з ним поруч трохи більше доби. Того, що відчуває він, ви точно не побажаєте ні собі, ні своїм близьким.

 

Тяжкий нервовий розлад перетворив його життя на жах. І ніколи не знаєш коли черговий напад стисне кожен м'яз такого легкого тіла малечі.

 

Дмитру Пославському ще немає 6 років. Його діагноз — мультифокальна епілепсія формакорезистентної форми.

 

Що це таке?

 

Це коли щодоби нервова система дає важкий збій більше 10 разів.

 

Кожен напад дуже гострий, і передбачити, коли він станеться, не можливо. У ці секунди хлопчик відчуває неймовірні страждання.

 

Описувати приступи епілепсії важко, стиснуті спазмом легені не можуть ковтати повітря, а конвульсії викручують тіло в неприродні пози.

 

Сам Дмитрик втрачає свідомість, контроль над собою він поступово поверне за кілька хвилин.

 

Перші прояви епілепсії мати Дмитра почала спостерігати після того, як йому виповнилось 4 місяці. Численні напади з помірною інтенсивністю повторювалися щодня.

 

Негайно розпочате лікування дало позитивні результати. Після 5 місяців інтенсивної терапії вдалось досягти стану ремісії. На жаль, повноцінне життя у хлопчика було лише до 2 років.

 

А потім почався суцільний кошмар. Через постійний тиск хвороби, Дмитро не може нормально розвиватися. Конвульсії вражають його і вдень, і вночі. Хлопчик не може повноцінно спати, критично відстає в розвитку порівняно з підлітками.

 

Він не розмовляє та навіть не здатен себе обслуговувати.

 

Життя Дмитра — це постійна боротьба за існування. На сьогодення його батьки та лікарі в нашій країні випробували всі доступні методи лікування.

 

На жаль, хвороба не відступає. Кожен день страждань поступово позбавляє хлопчика стати повноцінним членом суспільства і радіти життю.

 
Пославський Дмитро, 5 років. Діагноз: мультифокальна епілепсія формакорезистентної форми.

Пославський Дмитро, 5 років

Консультації лікарів на міжнародному рівні дали надію, оскільки існують передові високотехнологічні методи лікування такої форми епілепсії.

 

Благодійний фонд "Промінь тепла" оголошує про збір коштів для лікування Дмитра Пославського в іспанській клініці Текнон.

 

Цей заклад розташований в Барселоні і вважається одним із найкращих у Європі, де медики здатні ефективно протидіяти епілепсії.

 

Хлопчику необхідно провести стереоелектроенцефалографію (Surgery SEEG TH-RF (thermocoagulation).

 

Наразі через ситуацію на рідній Херсонщині Дмитро перебуває з рідними в Болгарії. Звідси простіше дістатись на лікування в Іспанії.

 

Оплата послуг лікарів з клініки Текнон коштуватиме 53,3 тисячі євро. Для батьків така сума є непідйомною. Ми благаємо не проходити повз цього маленького хлопчика, він не має страждати від щоденних нападів та втрати свідомості.

 

Спільно потрібно зібрати 585600 гривень — це частина загального рахунку за лікування.

 

Кожен внесок благодійників тут є поштовхом для Дмитрика потрапити з глибини болю та страждань до чистого і світлого повітря, туди, де він зможе вільно дихати без кайданів хвороби.

 

Допомогти Дмитру вижити і отримати необхідне хірургічне лікування можна у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Пославського Дмитра

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)