Кільмашенко Іванни. Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія тяжкого ступеня

44 Благодійників

103.45%

Зібрано: ₴ 26 757,55
Потрібно: ₴ 25 865,00
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Кільмашенко Іванна, 1,5 року.

Діагноз: ДЦП, Подвійна геміплегія тяжкого ступеня. 

Іванна потребує фізіологічної реабілітації у Центрі Фізичної Реабілітації "Крок за кроком до мети".

 

У Іванни був лише один нормальний день в її житті. Це 26 серпня 2022 року – день її народження. На жаль, мати маленької красуні почувалася безмежно щасливою дуже недовго.

 

Через добу у дівчинки критично підвищився рівень білірубіну і вона почала жовтіти.

 

Первинна терапія під ультрафіолетовими лампами не дала позитивного результату, а самопочуття лише погіршувалося. Через три дні Іванна була вже в реанімації.

  Кільмашенко Іванна. Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія тяжкого ступеня  

Два тижні лікарі відстоювали життя маленької пацієнтки, їхній професіоналізм дозволив їй здобути свою першу перемогу в нескінченній боротьбі за життя.

 

Наступні 17 місяців Іванна та її батьки відвідали майже всі педіатричні лікувальні заклади в регіоні. Дівчинка на свій вік суттєво відставала у розвитку.

 

Вона не здатна сидіти та ходити. Відсутність жувального рефлексу робить неможливим нормальне харчування. Більшу частину її раціону складає молоко. І ось нарешті лікарі зуміли поставити точний діагноз.

 

Дитячий церебральний параліч, подвійна геміплегія важкого ступеня. Ця хвороба не виліковується, але сучасні реабілітаційні здатні відновити більшість важливих життєвих функцій.

 

Рухи Іванни невмілі, вона не може повністю контролювати своє скуте тіло. Параліч груп м’язів наразі вимушує її переважно лежати.

 

А ось очі, вони — живі й активні.

 

Своїм поглядом вона шукає щось нове, допомогу.

  Кільмашенко Іванна. Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія тяжкого ступеня  

Можливо, Іванка ніколи не побачить особисто людей, які здатні відкрити їй своє серце та підтримати прагнення до нормального життя.

 

Але дівчинка точно не почуватиметься самотньою на цьому шляху, бо відчуває, що потрібна навколишньому світу.

 

Благодійний фонд "Промінь тепла" оголошує збір для Іванки. Ми просимо всіх небайдужих людей зробити внески та дати дівчинці надію.

 

Сьогодні їй можуть допомогти в Центрі Фізичної Реабілітації "Крок за кроком до мети". Заклад знаходиться у Києві.

 

Він має у своєму складі все, що потрібно Іванні: кваліфікований персонал, спеціальні реабілітаційні прилади та відповідно обладнанні приміщення.

 

Центр вже допоміг тисячам маленьких пацієнтів із ДЦП повернутися до повноцінного життя, сподіваємось що він буде корисним і для Іванни.

 

Сума збору становить 25865 гривень. Це великі кошти для виснаженої лікуванням своєї донечки родини. Закликаємо подивитися в очі Іванни на фото і відчути її бажання.

 

Дівчинка ще не вміє розмовляти, але вона точно хоче бути такою ж, як і здорові діти її віку. Вона мріє самостійно рухатися, підходити до своєї мами та гратися з підлітками на майданчику. Попереду в неї довгий і важкий шлях.

 

Ця реабілітаційна програма в Центрі "Крок за кроком до мети" точно не остання відновлювальна процедура для неї. Важливо не втратити час, оскільки, якщо нічого не робити, то прогноз погіршиться.

 

Не буває скромних внесків, але є палке прагнення допомагати тим, хто не може подолати свої проблеми сам.

 

Маленька дитина ще не здатна самостійно щось зробити, злий біологічний жарт позбавив її шансу нормального розвитку.

 

Але ваша підтримка освітлить життєвий шлях Іванки та дасть опору під час руху вгору. Сподіваємося, що він буде корисним і для Іванни.

 

Допомогти Іванні пройти чергову реабілітацію, ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Кільмашенко Іванни

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)