Вада розвитку нервової системи, Тумачок Богдан

241 Благодійників

Зібрано: ₴ 25 006,32
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Богданчика!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Тумачок Богдан, 8 місяців.

Діагноз: Вроджена вада розвитку нервової системи, вроджена гідроцефалія.

Богданчика врятують витратні матеріали для проведення шунтування головного мозку.

 

Чоловік покинув родину, тому що дружина не погодилася відмовитися від дитини. 

Його син, Богдан Тумачок, з'явився на світ 2 січня 2019 і злякав свого батька великою головою. У Богданчика вроджена вада розвитку нервової системи, вроджена гідроцефалія та аномалія Арнольда-Кіарі.

 

“Я тримала на руках Богданчика і дякувала Богу, що він народився, - згадує Ірина. - Він відкрив мені очі і показав, якою страшною людиною є мій чоловік. Ця дитина дана мені Богом, щоб бачити в людях добро і обходити зло десятою дорогою. Я не уявляю, як можна покинути свою плоть і кров. У мене четверо дітей, і я відчуваю їх радощі та горе кожною клітинкою свого тіла. Я готова нирку віддати, руку відрізати, але відмовитися від дитини - НІ! Якою б складною не була доля, діти - це моє щастя та моя відповідальність. Мені дуже болить, що за мою правду життя страждає мій Богданчик”.

 

На виписку Богдана з пологового будинку прийшла бабуся та троє його братів і сестер. Батько не прийшов. Дорослий чоловік втік від відповідальності, залишивши дружину з двома спільними та двома прийомними дітьми. 

 

Ахмед поставив ультиматум: або він, або новонароджений. 

 

Ірина обрала сина.

 

Вона ледь трималася на ногах, притискаючи маля до грудей. Біль та страх перед майбутнім паралізували її тіло. Добре, що на січневому морозі сльози жінки зупинилися. Вона твердо вирішила зробити все можливе, щоб її Богданчик одужав і виріс щасливим розумником. Не дарма ж він народився з великою головою... 

 

Ірині стало трохи легше на душі, коли зібралася уся її велика родина. Тепер вона самотужки несе відповідальність за чотири долі своїх дітей.

 

Жінці не вистачає підтримки та грошей, однак вона сповнена любові та впевненості. Горе зробило її сильною, а дитяча метушня повернула відчуття життя. 

 

Восьмимісячний Богданчик вже переніс три хірургічних операції та чекає на четверту. Йому необхідно зробити заміну шунту для шлуночків головного мозку, щоб вивести зайву рідину. Для цього під шкіру малюка від голови до шиї або до живота встановлюється тонка силіконова трубочка з маленьким клапаном, це дозволяє виводити надлишок рідини, яка скопилася в шлуночках головного мозку, в інші порожнини організму.

 

Сама операція безкоштовна, але система для шунтування і витратні матеріали коштують 25 000 грн. У мами чотирьох дітей немає цих грошей.

 

Ірина втратила віру в свого чоловіка, батька своїх дітей. Допоможемо їй не втратити віру в людей та доброту. Давайте зберемо кошти на систему для шунтування та витратні матеріали і подаруємо Богдану шанс на одужання.

 

Будь-яка комфортна для вас сума здатна змінити на краще долю хлопчика, від якого відмовився батько! Богдану ще не виповнився рік, правильне та своєчасне лікування допоможе йому вирости здоровим та щасливим розумником! 

 

Відкрити двері у нове життя маленькому Богданчику можна у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Тумачка Богдана

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)