241 Благодетелей

Собрано: ₴ 25 006,32
Select Payment Method
Personal Info

Всего пожертвований: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Богданчика!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Тумачок Богдан, 8 місяців.

Діагноз: Вроджена вада розвитку нервової системи, вроджена гідроцефалія.

Богданчика врятують витратні матеріали для проведення шунтування головного мозку.

 

Чоловік покинув родину, тому що дружина не погодилася відмовитися від дитини. 

Його син, Богдан Тумачок, з'явився на світ 2 січня 2019 і злякав свого батька великою головою. У Богданчика вроджена вада розвитку нервової системи, вроджена гідроцефалія та аномалія Арнольда-Кіарі.

 

“Я тримала на руках Богданчика і дякувала Богу, що він народився, - згадує Ірина. - Він відкрив мені очі і показав, якою страшною людиною є мій чоловік. Ця дитина дана мені Богом, щоб бачити в людях добро і обходити зло десятою дорогою. Я не уявляю, як можна покинути свою плоть і кров. У мене четверо дітей, і я відчуваю їх радощі та горе кожною клітинкою свого тіла. Я готова нирку віддати, руку відрізати, але відмовитися від дитини - НІ! Якою б складною не була доля, діти - це моє щастя та моя відповідальність. Мені дуже болить, що за мою правду життя страждає мій Богданчик”.

 

На виписку Богдана з пологового будинку прийшла бабуся та троє його братів і сестер. Батько не прийшов. Дорослий чоловік втік від відповідальності, залишивши дружину з двома спільними та двома прийомними дітьми. 

 

Ахмед поставив ультиматум: або він, або новонароджений. 

 

Ірина обрала сина.

 

Вона ледь трималася на ногах, притискаючи маля до грудей. Біль та страх перед майбутнім паралізували її тіло. Добре, що на січневому морозі сльози жінки зупинилися. Вона твердо вирішила зробити все можливе, щоб її Богданчик одужав і виріс щасливим розумником. Не дарма ж він народився з великою головою... 

 

Ірині стало трохи легше на душі, коли зібралася уся її велика родина. Тепер вона самотужки несе відповідальність за чотири долі своїх дітей.

 

Жінці не вистачає підтримки та грошей, однак вона сповнена любові та впевненості. Горе зробило її сильною, а дитяча метушня повернула відчуття життя. 

 

Восьмимісячний Богданчик вже переніс три хірургічних операції та чекає на четверту. Йому необхідно зробити заміну шунту для шлуночків головного мозку, щоб вивести зайву рідину. Для цього під шкіру малюка від голови до шиї або до живота встановлюється тонка силіконова трубочка з маленьким клапаном, це дозволяє виводити надлишок рідини, яка скопилася в шлуночках головного мозку, в інші порожнини організму.

 

Сама операція безкоштовна, але система для шунтування і витратні матеріали коштують 25 000 грн. У мами чотирьох дітей немає цих грошей.

 

Ірина втратила віру в свого чоловіка, батька своїх дітей. Допоможемо їй не втратити віру в людей та доброту. Давайте зберемо кошти на систему для шунтування та витратні матеріали і подаруємо Богдану шанс на одужання.

 

Будь-яка комфортна для вас сума здатна змінити на краще долю хлопчика, від якого відмовився батько! Богдану ще не виповнився рік, правильне та своєчасне лікування допоможе йому вирости здоровим та щасливим розумником! 

 

Відкрити двері у нове життя маленькому Богданчику можна у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Тумачка Богдана

  ХОЧУ ПОМОЧЬ


  карта ПриватБанка

  5169 3305 1671 9553

  Карточка БФ "Луч тепла", Потапов А.С. - руководитель фонда, в назначении платежа указать: для (фамилия, имя) ребенка

  Монобанк

  Выберите в мобильном приложении от Монобанк "Прочие платежи" - потом "Благотворительность" - и "Луч тепла". Введите любую сумму и отправьте платеж. Банковская комиссия отсутствует


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: [email protected]

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Информация о пожертвованиях поступает в фонд в течение двух рабочих дней. Вопрос о пожертвованиях: [email protected]

  Реквизиты фонда в гривне:
  Получатель: БФ "Луч тепла"
  ЕГРПОУ: 42513063
  МФО: 302689
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Назначение платежа: Благотворительное пожертвование для (фамилия, имя ребенка)

  Реквизиты фонда в евро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA973026890000026001055341330
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Загрузить реквизиты (евро, гривна)