Рак крові щоденно забирає у Мілади сили

456 Благодійників

Зібрано: ₴ 82 103,33
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Мілади!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Мілада Латишева, 2,5 роки.

Діагноз: Рак крові, гострий лімфобластний лейкоз.

Мілада потребує невідкладного лікування у Sant Joan de Déu Barcelona Children’s Hospital в Іспанії.

 

“Світ, я прошу тебе, я хочу, щоб моя сестричка не померла! Нехай її кров знову стане червоною”, - щовечора Ганна лягає спати з цими словами. Її молодшій сестрі Міладі Латишевій з Кривого Рогу поставили діагноз - рак крові, гостра лімфобластна лейкемія.

 

Мілада захворіла, у неї страшна хвороба, смертельна - рак крові. Вона може не дожити до зими. - розповідає Ганна своїм подругам. - Я буду дуже плакати, якщо я доживу до зими, а Мілада - ні...

 

Але я впевнена, Міладка точно доживе до свого дня народження. 30 липня сестричці буде лише три роки. Це ж дуже неправильно і нерозумно, коли людина не доживає до трьох років.

 

Світ такий великий, а це значить, що світ дорослий і розумний. Світ не допустить, щоб моя сестричка померла від білокрів'я!

 

Коли Міладочці відзначали перші дні народження, батьки дарували подарунки обом сестричкам.

 

Мама та тато вчили дівчаток любити одне одного, жити без ревнощів та заздрощів. Мама з Міладочкою у лікарні, вона рідко буває вдома, і дуже заклопотана, пригорне до себе старшу донечку на хвилинку, і все.

 

А Ганні так хочеться, щоб було як раніше, щоб усі разом, родиною. Щоб Міладка весело бігла вперед на прогулянці, а вона наздоганяла її та зупиняла перед дорогою.

 

Заради цього простого щастя Ганна готова відмовитися від подарунку і на день народження, і на Різдво. Найкращий для дівчинки подарунок - щоб сестричка одужала.

 

Як так трапилося, що у Мілади 80% крові білої, і лише 20% - червоної? - часто думає Ганна. Дві зими поспіль Мілада хворіла на пневмонії. Сестричка важко дихала, у неї піднімалася висока температура, її везли до лікарні та давали безліч ліків.

 

У лікарні Міладі було страшно… Я думаю, червоні клітини крові теж злякалися, і тому побіліли… від страху. Як їх розфарбувати знову!

Рак крові щоденно забирає у Мілади сили

Фото надано мамою дитини, Латишевою Єсенією

Лікарі пояснили батькам, що рак крові приходить тоді, коли співпадають кілька факторів ризику. Ганна точно знає, що вже після першої пневмонії Мілада перестала ризикувати.

 

Маленька сестричка не хотіла бігати, як раніше. Вона просто сиділа у колясочці, не лізла у калюжі, не гралася брудним піском.

 

Міладка уникала всіх улюблених дитячих небезпек через безсилля.

 

Рак крові забирає сили!

 

Діагноз Міладі Латишевій поставили 11 березня 2020 року і відразу розпочали хіміотерапію. Нажаль, можливостей української медицини не вистачає для подолання хвороби з найменшими втратами для здоров'я.

 

Тому батьки Мілади звернулась з допомогою у клініку Sant Joan de Déu. Іспанські лікарі дають 90% на успішне лікування Мілади.

 

Рахунок за комплексне лікування 166556,75 євро. За допомогою небайдужих людей батьками зібрано 48815 євро, не вистачає для лікування 117741,75 євро. Для батьків, простих робітників, це недосяжна сума. Нашим фондом залучається частина суми з загального рахунку у розмірі 726435 гривень.

 

Дорослі люди великого світу, закликаємо вас врятувати життя маленької Мілади!

 

Допомогти Міладі пройти лікування ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Латишевої Мілади

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)