456 Благодійників

Зібрано: ₴ 82 103,33

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Мілади!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Мілада Латишева, 2,5 роки.

Діагноз: Рак крові, гострий лімфобластний лейкоз.

Мілада потребує невідкладного лікування у Sant Joan de Déu Barcelona Children’s Hospital в Іспанії.

 

“Світ, я прошу тебе, я хочу, щоб моя сестричка не померла! Нехай її кров знову стане червоною”, - щовечора Ганна лягає спати з цими словами. Її молодшій сестрі Міладі Латишевій з Кривого Рогу поставили діагноз - рак крові, гостра лімфобластна лейкемія.

 

Мілада захворіла, у неї страшна хвороба, смертельна - рак крові. Вона може не дожити до зими. - розповідає Ганна своїм подругам. - Я буду дуже плакати, якщо я доживу до зими, а Мілада - ні...

 

Але я впевнена, Міладка точно доживе до свого дня народження. 30 липня сестричці буде лише три роки. Це ж дуже неправильно і нерозумно, коли людина не доживає до трьох років.

 

Світ такий великий, а це значить, що світ дорослий і розумний. Світ не допустить, щоб моя сестричка померла від білокрів'я!

 

Коли Міладочці відзначали перші дні народження, батьки дарували подарунки обом сестричкам.

 

Мама та тато вчили дівчаток любити одне одного, жити без ревнощів та заздрощів. Мама з Міладочкою у лікарні, вона рідко буває вдома, і дуже заклопотана, пригорне до себе старшу донечку на хвилинку, і все.

 

А Ганні так хочеться, щоб було як раніше, щоб усі разом, родиною. Щоб Міладка весело бігла вперед на прогулянці, а вона наздоганяла її та зупиняла перед дорогою.

 

Заради цього простого щастя Ганна готова відмовитися від подарунку і на день народження, і на Різдво. Найкращий для дівчинки подарунок - щоб сестричка одужала.

 

Як так трапилося, що у Мілади 80% крові білої, і лише 20% - червоної? - часто думає Ганна. Дві зими поспіль Мілада хворіла на пневмонії. Сестричка важко дихала, у неї піднімалася висока температура, її везли до лікарні та давали безліч ліків.

 

У лікарні Міладі було страшно… Я думаю, червоні клітини крові теж злякалися, і тому побіліли… від страху. Як їх розфарбувати знову!

Мілада Латишева

Фото надано мамою дитини, Латишевою Єсенією

Лікарі пояснили батькам, що рак крові приходить тоді, коли співпадають кілька факторів ризику. Ганна точно знає, що вже після першої пневмонії Мілада перестала ризикувати.

 

Маленька сестричка не хотіла бігати, як раніше. Вона просто сиділа у колясочці, не лізла у калюжі, не гралася брудним піском.

 

Міладка уникала всіх улюблених дитячих небезпек через безсилля.

 

Рак крові забирає сили!

 

Діагноз Міладі Латишевій поставили 11 березня 2020 року і відразу розпочали хіміотерапію. Нажаль, можливостей української медицини не вистачає для подолання хвороби з найменшими втратами для здоров'я.

 

Тому батьки Мілади звернулась з допомогою у клініку Sant Joan de Déu. Іспанські лікарі дають 90% на успішне лікування Мілади.

 

Рахунок за комплексне лікування 166556,75 євро. За допомогою небайдужих людей батьками зібрано 48815 євро, не вистачає для лікування 117741,75 євро. Для батьків, простих робітників, це недосяжна сума. Нашим фондом залучається частина суми з загального рахунку у розмірі 726435 гривень.

 

Дорослі люди великого світу, закликаємо вас врятувати життя маленької Мілади!

 

Допомогти Міладі пройти лікування ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Латишевої Мілади

  ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 1671 9553

  картка "Ключ до рахунку", прив'язана до рахунку БФ "Промінь тепла", Потапов О.С. - керівник фонду, в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім'я) дитини

  Реквізити фонду:
  Отримувач: БО БФ “Промінь тепла”
  Код ЄДРПОУ: 42513063
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім'я дитини)

  Завантажити реквізити (євро, гривня)