14 Благодійників

1.46%

Зібрано: ₴ 349,27
Потрібно: ₴ 24 000,00

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Женя Мінаєв, 5 років.

Діагноз: наслідки перенесеної нейроінфекції, синдром спастичного трипарезу, ЗПМР.

Євген потребує відновної реабілітації у Реабілітаційному центрі "Томатис".

 

П'ятирічний Женечка Мінаєв - казковий ельф з великими синіми очима та гострими вухами. Він такий чарівно гарний, що здається несправжнім.

 

Дивлячись на нього, уявляєш, що він прислухається до ельфійських пісень, зараз, дочекається потрібної ноти і просто полетить небом.

 

Але Женя не вміє ні літати, ні ходити. Після перенесеної нейроінфекції хлопчику встановили діагноз - синдром спастичного тетрапарезу.

 

Женя народився відразу дорослим. Таким занадто дорослим, що наш недосконалий світ його дивує. Він допитливо вивчає життя і вже розуміє свою нетиповість.

 

Він прагне ходити самостійно, як його ровесники, а змушений їздити у візочку для зовсім маленьких дітей.

 

У свої п'ять років він вміє ставити мету і досягати її, бо задля того, що звичайні люди вміють робити просто так, йому доводиться дуже потрудитися.

З його старанням та відвагою можна стати космонавтом, але спочатку треба навчитися ходити.

 

Його хвороба перетворює м’язи на болісні кайдани, що стримують рух і гальмують життя. Розірвати ці кайдани не можливо, їх треба наполегливою працею розтягнути і перетворити на слухняну рухому систему.

Мінаєв Євген, фото надано мамою хлопчика

Терапія направлена ​​на зниження спастичності, виправлення порушень роботи опорно-рухової системи і формування правильного рухового стереотипу.

 

Женя дуже працелюбний і наполегливий, його відданість справі надихає на нові звершення інших дітей та дорослих. У Жені зміцнилися м'язи, він навчився тримаються на воді, ходити в брусах.

 

Маленький ельф почав говорити зрозумілою нам мовою і тепер постійно просить маму… не про допомогу, а про самостійність… Женя прагне все робити САМ. А коли м’язи не слухаються, і Женя падає, він не плаче…

 

Плаче тільки його мама, старанно ховаючи сльози в душі. А Женя з усих сил намагається піднятися і знову: “Мамо, я сам”...

 

Особливі батьки знають, як важливо навчити своїх дітей самостійності. Їх найважливіша мета - зробити все можливе, щоб дитина була здатна про себе піклуватися.

 

Жені необхідно багато працювати з фахівцями. Але для реабілітації потрібні чималі кошти, які родина не в змозі зібрати самостійно.

 

Лікувальні процедури потрібно починати якомога раніше і час від часу повторювати, щоб здобуті навички закріпилися. Відсутність занять може призвести до зупинки прогресу та до появи контрактурних деформаційних змін кінцівок і, навіть, тулуба.

 

Для боротьби із захворюванням сучасна медицина розробила різні пристосування та спецкостюми, що полегшують вироблення у дітей правильних рефлексів і сприяють їх одужанню.

 

Зараз маленькому ельфу дуже важливо пройти курс вартістю 24 000 грн. в РЦ “Томатис”.

 

Допомогти Жені вирватися з кайданів власного тіла ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Мінаєва Євгена 

  ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 1671 9553

  картка "Ключ до рахунку", прив'язана до рахунку БФ "Промінь тепла", Потапов О.С. - керівник фонду, в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім'я) дитини

  Реквізити фонду:
  Отримувач: БО БФ “Промінь тепла”
  Код ЄДРПОУ: 42513063
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім'я дитини)

  Завантажити реквізити (євро, гривня)