наслідки перенесеної нейроінфекції не дають розвиватись Євгену

415 Благодійників

Зібрано: ₴ 9 981,83
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Євгена! Євген зараз проходить реабілітацію у РЦ "Томатіс".

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Женя Мінаєв, 5 років.

Діагноз: наслідки перенесеної нейроінфекції, синдром спастичного трипарезу, ЗПМР.

Євген потребує відновної реабілітації у Реабілітаційному центрі "Томатис".

 

П'ятирічний Женечка Мінаєв - казковий ельф з великими синіми очима та гострими вухами. Він такий чарівно гарний, що здається несправжнім.

 

Дивлячись на нього, уявляєш, що він прислухається до ельфійських пісень, зараз, дочекається потрібної ноти і просто полетить небом.

 

Але Женя не вміє ні літати, ні ходити. Після наслідків перенесеної нейроінфекції хлопчику встановили діагноз - синдром спастичного тетрапарезу.

 

Женя народився відразу дорослим. Таким занадто дорослим, що наш недосконалий світ його дивує. Він допитливо вивчає життя і вже розуміє свою нетиповість.

 

Він прагне ходити самостійно, як його ровесники, а змушений їздити у візочку для зовсім маленьких дітей.

 

У свої п'ять років він вміє ставити мету і досягати її, бо задля того, що звичайні люди вміють робити просто так, йому доводиться дуже потрудитися.

З його старанням та відвагою можна стати космонавтом, але спочатку треба навчитися ходити.

 

Його хвороба перетворює м’язи на болісні кайдани, що стримують рух і гальмують життя. Розірвати ці кайдани не можливо, їх треба наполегливою працею розтягнути і перетворити на слухняну рухому систему.

наслідки перенесеної нейроінфекції не дають розвиватись Євгену

Мінаєв Євген, фото надано мамою хлопчика

Терапія направлена ​​на зниження спастичності, виправлення порушень роботи опорно-рухової системи і формування правильного рухового стереотипу.

 

Женя дуже працелюбний і наполегливий, його відданість справі надихає на нові звершення інших дітей та дорослих. У Жені зміцнилися м'язи, він навчився тримаються на воді, ходити в брусах.

 

Маленький ельф почав говорити зрозумілою нам мовою і тепер постійно просить маму… не про допомогу, а про самостійність… Женя прагне все робити САМ. А коли м’язи не слухаються, і Женя падає, він не плаче…

 

Плаче тільки його мама, старанно ховаючи сльози в душі. А Женя з усих сил намагається піднятися і знову: “Мамо, я сам”...

 

Особливі батьки знають, як важливо навчити своїх дітей самостійності. Їх найважливіша мета - зробити все можливе, щоб дитина була здатна про себе піклуватися.

 

Жені необхідно багато працювати з фахівцями. Але для реабілітації потрібні чималі кошти, які родина не в змозі зібрати самостійно.

 

Лікувальні процедури потрібно починати якомога раніше і час від часу повторювати, щоб здобуті навички закріпилися. Відсутність занять може призвести до зупинки прогресу та до появи контрактурних деформаційних змін кінцівок і, навіть, тулуба.

 

Для боротьби із захворюванням сучасна медицина розробила різні пристосування та спецкостюми, що полегшують вироблення у дітей правильних рефлексів і сприяють їх одужанню.

 

Зараз маленькому ельфу дуже важливо пройти курс вартістю 24 000 грн. в РЦ “Томатис”.

 

Допомогти Жені вирватися з кайданів власного тіла ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Мінаєва Євгена 

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)