Павло Дуда, 8 років. ДЦП, диплегічна форма, спастичний тетрапарез (більше виражений в ногах). Синдром Денді-Уокера. Двобічний підвивих стегон.

4 Благодійників

7.5%

Зібрано: ₴ 1 499,50
Потрібно: ₴ 20 000,00
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Павло Дуда, 8 років

 

Діагноз: ДЦП, диплегічна форма, спастичний тетрапарез (більше виражений в ногах). Синдром Денді-Уокера. Двобічний підвивих стегон. 

 

Павло терміново потребує курс фізіологічної реабілітації в реабілітаційному центрі Святого Юди Тадея.

 

Павло Дуда - ім’я, яке варто запам’ятати. Народившись 11 липня 2015 року в місті Тернопіль, він відразу ж почав непросту боротьбу.

 

З перших днів свого життя хлопчик виявив справжню силу духу, вирішивши не здаватися перед викликами.

 
Павло Дуда, 8 років. ДЦП, диплегічна форма, спастичний тетрапарез (більше виражений в ногах). Синдром Денді-Уокера. Двобічний підвивих стегон.

Павло Дуда, 8 років

Павлик став обличчям боротьби з диплегічною формою ДЦП та спастичним тетрапарезом. Його ніжки не такі сильні, як в інших дітей, але воля хлопчика та бажання жити - незламні. 

 

Спастична диплегія - це важка форма дитячого церебрального паралічу, яка впливає на рухи нижніх кінцівок. Вона викликає втрату сили м’язів і призводить до того, що дитина не може рухати своїми руками та ногами одночасно.

 

Мати Павлика розповідає, як її серце боліло, коли син народився передчасно. Вона бачила, як маленький хлопчик боровся кожен день, як він протистояв хворобі.

 

Серйозні операції та безкінечні випробування стали не викликом, а способом зміцнити його рішучість. Усі моменти болю перетворювалися на деталі, з яких він будував свою незламну віру в майбутнє.

 

Хоча його доля не є легкою, хлопчик намагається залишатися оптимістом, бо знає, що кожен день - це крок до перемоги.

 

У 2022 році Павлик вступив до першого класу інклюзивної школи, де знайшов справжню підтримку. Друзі та вчителі, які його оточують, захоплюються його сміливістю та рішучістю.

 
Павло Дуда, 8 років. ДЦП, диплегічна форма, спастичний тетрапарез (більше виражений в ногах). Синдром Денді-Уокера. Двобічний підвивих стегон.

Павло Дуда, 8 років

Павлик з великим захопленням грає з конструктором LEGO та навіть відвідує заняття з карате, мріючи стати сильним і здоровим.

 

Це бажання не лише для нього самого, але й для усього його оточення. Мрія про майбутнє, де він зможе вільно рухатися, розвиватися та насолоджуватися життям без болю та обмежень, варта кожного зусилля.

 

Щоб здійснити бажання Павлика та його родини, потрібна ваша допомога! Необхідно зібрати суму в 20,000 гривень, яка піде на оплату курсу фізіологічної реабілітації в реабілітаційному центрі Святого Юди Тадея.

 

Ці кошти дадуть йому шанс на щасливе майбутнє, на кроки, які він зможе зробити самостійно та впевнено.

 

Ми відзвітуємо про кожну гривню, яку ви пожертвуєте.

 

Кожен ваш внесок - це крок до його мрії.

 

Нехай ваше серце відгукнеться на цю історію, і разом ми подаруємо Павлику світло надії.

 

Зробіть пожертву зараз і станьте частиною його шляху до щасливого життя.

 

Допомогти Павлу пройти чергову реабілітацію, ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Дуди Павла

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)