Нейросенсорна глухота у маленького Влада

251 Благодійників

Зібрано: ₴ 34 748,89
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Владислава!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

__________________________________

Варвадюк Владислав, 2 роки 6 міс.

Діагноз: Двобічна нейросенсорна втрата слуху 3-4 ступеня.

Влада врятують два надпотужних слухових апарати.

 

Дворічний Владик Варвадюк має надзвичайні здібності. Він екстрасенс… Справжнісінький. Про це знає усе його рідне село Баня-Березів на Івано-Франківщині.

 

І очі у Владика уважні такі та темні, як дві перестиглі вишні.

 

Будь-хто із «Битви екстрасенсів» позаздрив би тому, як у хлопчини розвинена телепатія. Він без слів розуміє свою матусю Іванку, а відповідає їй одним тільки поглядом. Ну, буває ще рученятами махне, або ніжками затупотить. 

 

Розвивати телепатію Владика змусила вроджена вада – нейросенсорна глухота. За все своє коротке життя малюк не почув жодного звуку. Взагалі. Він живе у суцільній тиші.

 

Чутки про надзвичайні здібності хлопчика селом поширилися після одного страшного випадку. Владик з мамою пішли зустрічати старшу сестру зі школи. Першим помітивши любу сестричку, Владик, як помчить уперед на всій своїй дитячій швидкості.

 

Саме в цей момент на дорозі з’явилася вантажівка. Іванка хапає руками повітря перед собою, два кроки стають нездоланними, і вона кричить щодуху: 

 

– СТІЙ!

 

І Владик, глухий на обидва вушки зупинився. І вантажівка теж зупинилась… І світ Іванчин зупинився. Вона обіймає свого синочка, вона тримає його в руках, притискається до рідного тільця і не чує, як б’ється синове серце. Цілу вічність Іванка взагалі нічого не чує.

 

– Мамо, мамо! Мамусю, все добре, з Владиком усе гаразд, мамо! – проривається доньчин голос. – Піднімайся, мамо. Ходімо додому.

 

Іванка підвелася, взяла синочка на ручки, а донечку за руку і повела дітей до дому. З тих пір усе село знало, що Владик – телепат. Він чує мамин голос серцем, бо вуха його не працюють, а тільки прикрашають малу голівку. 

 

А Іванка з тих пір знала, як живеться її сину у світі без звуків. Вона не чула, як б’ється серце її сина, як кличе її дочка, вона взагалі нічого не чула. І це було страшно. Дуже страшно – не чути життя.

 

Владик чує серцем, а говорить очима. Він справжній екстрасенс. Він великий сміливець. Владик росте і розвивається у тиші, а для повноцінного розвитку дитині треба чути людську мову. Глухі від народження люди ризикують стати розумово-відсталими. А Владик на це не заслуговує, бо дуже в нього розумні та гарні оченята-вишеньки. 

 

Після другого обстеження у лорінституті лікарі поставили Владика у чергу на кохленіарну імплантацію. Операцію оплачує держава. Однак, чекати зцілення Владику треба 4-5 років, тому що у черзі він аж 416-ий.

 

Глухота дуже негативно впливає на розумовий розвиток дитини. Якщо Владик до 6-7 років проживе у тиші, він вже ніколи не наздожене ровесників і залишиться інвалідом, стане розумово-відсталим. В його мозку не встановиться зв'язок між словами та предметами навколишнього світу.

 

Вихід із ситуації є. Це потужні слухові апарати для двох вушків Владика. З їх допомогою малюк почне чути вже зараз, у свої два роки. Вчасна поява слуху дозволить малюкові заговорити. Іванка почує з вуст синочка перше слово. Хлопчик проживе роки очікування операції без втрати для розумового розвитку. 

 

Слухові апарати, які надала держава, не допомагають.

 

У Владика Варвадюка не працюють обидва вуха. Йому потрібно придбати два надпотужних слухових апарати на загальну суму 100 000 гривень. Для родини Варвадюків це не підйомна сума, вони за допомогою небайдужих людей зібрали 40 000 гривень, необхідно ще 60 000 гривень.

Допомогти увімкнути звуки усього світу для маленького Владика ви можете у формі нижче, в призначенні платежу вказати: для Влада

ХОЧУ ДОПОМОГТИ


картка ПриватБанку

5169 3305 3011 0136

Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

МОНОБАНК

Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

Монобанк розділ “Благодійність”

Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

Криптовалютні гаманці

Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

Реквізити фонду у гривні:
Отримувач: БФ “Промінь тепла”
ЄДРПОУ: 42513063
МФО: 305299
IBAN: UA163052990000026007016114094
Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

Реквізити фонду у євро (EUR):
Company Name: CF “RAY OF HEAT”
IBAN: UA113052990000026006046101380
SWIFT: PBANUA2X
Payment Details: DONATION

Завантажити реквізити (євро, гривня)