0 Благодетелей

Собрано: ₴ 0
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Всего пожертвований: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Станіслава!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Станіслав Солодкий, 5 років.

 

Діагноз: ВПР гортані та трахеї: Ларингофарингеальна нориця, гіпоплазія персневидного хряща, інспіраторний колапс гортані. Дисфункція голосових зв'язок. Вроджена деформацій хрящових кілець шийного відділу трахеї. Носій трахеостоми. Хронічний бронхіт. Хронічна ДН II ст.

 

Станіслав потребує невідкладного лікування у Tel-Aviv Sourasky Medical Center (Тель-Авів, Ізраїль).

 

Щоб щось сказати, Станіслав Солодкий закриває дірку у шиї пальчиком. Повітря йому вистачає лише на кілька слів. Стому у трахеї Стасику зробили лікарі, щоб він міг дихати.

 

Без їжі ми здатні прожити майже місяць, без води - кілька днів, а без повітря - лише пару хвилин. “Щойно з’явившись на світ, синочок почав синіти, з рота у нього текла слина, він не міг ковтати”, – згадує мама Катерина Солодка. Лікарі одразу забрали дитину та сказали, що хлопчик не дихає.

 

Катерина тоді так злякалася власного горя, що готова була бігти на край світу, аби не бачити та не відчувати страждання сина. Дякувати Богу, її чоловік Андрій спілкувався з лікарями та поїхав з новонародженим до обласного центру в реанімацію.

 

Сили до життя Катерині повернула старша донечка. Ліза сказала, що маленькому братику потрібна мама. А вона, Ліза, вже доросла і у свої три роки впорається сама. І Катерина, подивившись на донечку, теж впоралася з відчаєм.

 

Станіслав народився з вродженою вадою розвитку гортані та трахеї. Один із хрящів у трахеї не має просвіта і не пропускає повітря у легені та їжу через стравохід.

Солодкий Станіслав

Солодкий Станіслав

Маленький хлопчик переніс п’ять складних операцій, остання була у листопаді. Однак проблему так і не вдалося вирішити. Українській медицині це не під силу.

 

Усе своє життя Станіславчик дихає через трахеостому – трубочку, виведену з гортані в отвір у шиї.

 

Мама прочищає трахеостому від слизу та пилу.

 

У звичайних людей слизова оболонка носа підігріває та зволожує повітря, затримує мікроорганізми та бактерії перед тим, як повітря потрапить у бронхи.

 

Станіславчик не має уявлення про те, як пахне зелена трава і яким свіжим може бути подих у парку серед дерев. Хлопчик дуже вразливий до вірусів та інших хвороб, що передаються дихальним шляхом.

 

Це ускладнює його перебування серед людей.

 

“Мій хлопчик росте, йому вже п'ять. Він допитливий, - каже Катерина Солодка. - Він такий розумний, що навчився говорити кілька слів з діркою в шиї.

 

Рік тому він сказав перше слово, просто затуливши стому пальчиком. Його кмітливість та жага до життя надихнули всю родину на нові пошуки вирішення проблеми.

 

Ми мріємо, щоб Станіславчик пішов до школи без трахеостоми, і наші мрії можуть здійснитися. Ми знайшли клініку, де Станіславу на місце відсутнього у трахеї хряща пересадять хрящ із його ребра.

 

Лікарі прогнозують, що хрящ приживеться, і тоді син зможе дихати вільно та самостійною. З’явилася надія, що мій син проживе довге життя”.

 

На жаль в Україні таких операцій не роблять. Для того, щоб маленький Станіслав міг вільно дихати, потрібно їхати в Ізраїль. Загальна вартість хірургічного лікування в TelAviv Sourasky Medical Center (Ichilov) складає 74329,19 USD.

 

Родина Солодких немає можливості самостійно зібрати потрібну суму. Батько Андрій працює один, а мати Катерина доглядає за сином. Станіслава небезпечно відправляти у дитячий садочок. Благодійний фонд “Промінь тепла” допомагає родині у зборі коштів для лікування дитини.

 

Подарувати Станіславу можливість вільно дихати ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Солодкого Станіслава

  ХОЧУ ПОМОЧЬ


  карта ПриватБанка

  5169 3305 1671 9553

  Карточка БФ "Луч тепла", Потапов А.С. - руководитель фонда, в назначении платежа указать: для (фамилия, имя) ребенка

  Монобанк

  Выберите в мобильном приложении от Монобанк "Прочие платежи" - потом "Благотворительность" - и "Луч тепла". Введите любую сумму и отправьте платеж. Банковская комиссия отсутствует


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: [email protected]

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Информация о пожертвованиях поступает в фонд в течение двух рабочих дней. Вопрос о пожертвованиях: [email protected]

  Реквизиты фонда в гривне:
  Получатель: БФ "Луч тепла"
  ЕГРПОУ: 42513063
  МФО: 302689
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Назначение платежа: Благотворительное пожертвование для (фамилия, имя ребенка)

  Реквизиты фонда в евро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA973026890000026001055341330
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Загрузить реквизиты (евро, гривна)