Ілюстрація швидка допомога

653 Благодійників

Зібрано: ₴ 97 218,36
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Кожного дня до нас приходять нові прохання про допомогу. Часто виявляється, що допомога потрібна навіть не сьогодні - вона потрібна була вчора: терміново потрібна госпіталізація, а без попередньої оплати лікувальний заклад не погоджується взяти пацієнта; в прийомі ліків утворилася неприпустима перерва тощо.

 

Для таких випадків ми хочемо накопичити деякий запас коштів, щоб завжди мати під рукою невелику суму для термінової допомоги нужденним без відкриття збору, або з наданням допомоги до відкриття збору.

 

Основні напрямки використання коштів у таких випадках:

 

1. Надання допомоги у випадках неможливості відкриття зборів на підопічного. Інколи медикаменти потрібні настільки терміново, що немає можливості навіть відкрити збір.

 

2. Погашення різниці в разі збільшення вартості лікування через непередбачені обставини, які неможливо було передбачити до відкриття збору допомоги. Погоджуючись на надання адресної допомоги конкретній дитині, фонд забезпечує їй сплату рахунку за лікування, вартість якого може зрости в рази з різних причин. Дані ситуації складно прогнозувати, але ми зобов'язані передбачити і подібні варіанти.

 

3. Терміновість оплати звернення про допомогу. В такому випадку збір відкривається, але фонд ризикує не зібрати необхідну суму. При наданні допомоги підопічному до відкриття збору, фонд ризикує тим, що не збере в потрібний термін суму, необхідну для закриття збору. Таким чином, фонду необхідні фінансові резерви, щоб мати можливість допомагати іншим спошукачам допомоги.

 

4. Інші непередбачувані обставини.

 

Звичайно, хочеться вірити, що “Програма термінової адресної допомоги” буде потрібна менше і менше, але поки практика показує лише зворотне.

 

Якщо ви хочете пожертвувати безпосередньо на “Програму термінової адресної допомоги”, і таким чином, забезпечити якнайшвидше надання допомоги в термінових, непередбачуваних ситуаціях, або у випадках, коли вже необхідно оплачувати рахунок, а збір допомоги не закривається, то ви можете зробити це у формі нижче. В призначенні платежу вказати: для термінової адресної допомоги

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 1671 9553

  Картка БФ "Промінь тепла", Потапов О.С. - керівник фонду, в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  Монобанк

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: [email protected]

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: [email protected]

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 302689
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA973026890000026001055341330
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)