термінова адресна допомога дитині. Ілюстрація швидка допомога

661 Благодійників

Зібрано: ₴ 98 953,66
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Кожного дня до нас приходять нові прохання про допомогу. Часто виявляється, що термінова адресна допомога дитині потрібна навіть не сьогодні - вона потрібна була вчора: терміново потрібна госпіталізація, а без попередньої оплати лікувальний заклад не погоджується взяти пацієнта; в прийомі ліків утворилася неприпустима перерва тощо.

 

Для таких випадків ми хочемо накопичити деякий запас коштів, щоб завжди мати під рукою невелику суму для термінової допомоги нужденним без відкриття збору, або з наданням допомоги до відкриття збору.

 

Основні напрямки використання коштів у таких випадках:

 

1. Надання допомоги у випадках неможливості відкриття зборів на підопічного. Інколи медикаменти потрібні настільки терміново, що немає можливості навіть відкрити збір.

 

2. Погашення різниці в разі збільшення вартості лікування через непередбачені обставини, які неможливо було передбачити до відкриття збору допомоги. Погоджуючись на надання адресної допомоги конкретній дитині, фонд забезпечує їй сплату рахунку за лікування, вартість якого може зрости в рази з різних причин. Дані ситуації складно прогнозувати, але ми зобов'язані передбачити і подібні варіанти.

 

3. Терміновість оплати звернення про допомогу. В такому випадку збір відкривається, але фонд ризикує не зібрати необхідну суму. При наданні допомоги підопічному до відкриття збору, фонд ризикує тим, що не збере в потрібний термін суму, необхідну для закриття збору. Таким чином, фонду необхідні фінансові резерви, щоб мати можливість допомагати іншим спошукачам допомоги.

 

4. Інші непередбачувані обставини.

 

Звичайно, хочеться вірити, що термінова адресна допомога дитині буде потрібна менше і менше, але поки практика показує лише зворотне.

 

Якщо вашій дитині необхідна допомога, будь-ласка заповніть форму звернення до фонду за цим посиланням.

 

Якщо ви хочете пожертвувати безпосередньо на “Програму термінової адресної допомоги”, і таким чином, забезпечити якнайшвидше надання допомоги в термінових, непередбачуваних ситуаціях, або у випадках, коли вже необхідно оплачувати рахунок, а збір допомоги не закривається, то ви можете зробити це у формі нижче. В призначенні платежу вказати: для термінової адресної допомоги

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)