Ваца Юлія Андріївна

122 Благодійників

Зібрано: ₴ 15 865,00

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Збір закрито!

Щиро дякуємо, за ваш внесок у скарбничку життя Юлії!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди у родинах.

І нехай добро повертається до вас сторицею!

Юлія проходитиме реабілітацію у Міжнародній клініці Козявкіна у м. Трускавець 02.03-13.03.20 р.

У нас є інші підопічні, які потребують Вашої підтримки.

Будь-ласка перейдіть за посиланням тут.

 

Юля Ваца, 7 років.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез з підгруппою А та збереженим інтелектом.

Юлія потребує відновної реабілітації у Міжнародній клініці Козявкіна у м. Трускавець.

 

“Я мала народитися на іншій планеті, - серйозно розповідає семирічна Юля з діагнозом ДЦП, спастичний тетрапарез з підгрупою А . - Там, на моїй планеті, значно менша сила тяжіння, ніж тут, на Землі. Там би я літала у невагомості, а тут поки тільки повзати навчилася”.

 

Семирічна Юля Ваца мріє зробити свій перший крок. Маленька інопланетянка з Полтавщини тренується на рівні команди астронавтів NASA, щоб навчити своє непристосоване до земного життя тіло робити прості для нас, звичайних людей, рухи.

 
Ваца Юлія

Фото: з сімейного архіву Ваци Юлії

У всіх пацієнтів з церебральним паралічем контроль над власними рухами та координування роботи м'язів вимагають неземних зусиль. Самоорганізації цієї маленької дівчинки, її силі духу та терпінню позаздрить професійний спортсмен. Юля ясно усвідомлює особливості свого фізичного стану, вона розумна дівчинка. В її діагнозі є примітка - збережений інтелект.

 

Працювати над своїм тілом Юлю навчила мама Людмила. “ДЦП - невиліковна хвороба. Я вже змирилася з цим,  - каже Людмила. - ДЦП - це результат того, що вже трапилося з мозком, страшніше не буде. А от бездіяльність може значно погіршити якість життя. Вправи, заняття необхідно робити кожного дня, щоб не посилилася спастика, щоб судоми не скували тіло, щоб не втратити дорогоцінні здобутки багаторічної праці”.

 

Про страшну хворобу своєї донечки Людмила дізналася, коли Юлі було сім місяців. Дитина перестала тримати голівку та перевертатися з живота на спину. Збентежена мати терміново звернулася до лікарів. У неї була причина для хвилювання: Юля з'явилася на світ передчасно, на 33 тижні вагітності з вагою 1280 грамів. Новонароджена 20 днів провела у реанімації.

 

До семи місяців розвиток всіх навичок у Юлі проходив нормально. “Господь подарував мені всього кілька тижнів звичайного материнського щастя, - згадує Людмила. - Після постановки діагнозу мій світ змінився назавжди.

 

То розпач, то гнів рвали мою душу. Щастя зникло. Я не відчувала нічого, окрім вини за хворобу своєї дочки. Я дуже вдячна чоловікові за те, що допоміг мені впоратися з відчаєм. Він доглядав за дочкою, та за мною, наче я теж була безпорадною дитиною. Він нас витягнув, змусив повірити, що ДЦП - це не інвалідність, це просто особливі умови життя”.

 

Сьомий рік родина Ваца живе у особливому режимі, вони готують свою інопланетянку до звичайного земного життя. Чоловік та жінка знають, що коли їх не стане, Юля зможе гідно жити самостійно, обслуговувати себе та заробляти на життя. У неї збережений інтелект, велика жага до пізнання світу, і їй залишилося зовсім трохи докласти зусиль, щоб перестати повзати і почати ходити.

 
Фото: з сімейного архіву Ваци Юлії

Фото: з сімейного архіву Ваци Юлії

Ваца - щасливе подружжя, бо вони впевнені, що тільки власним прикладом вони можуть навчити дочку бути щасливою людиною. Але і для них, двох дорослих, які несуть відповідальність за долю маленької Юлі, бувають надскладні часи. Вони бояться показати своїй донечці, що вже виснажені, психологічно, фізично та морально. Що у мами проблеми зі спиною від постійного носіння дочки на руках, а батько ледь встигає заробляти гроші щоб купувати найнеобхідніше. Для реабілітації коштів просто немає. Але їм не можна зупинятися. Запущеність захворювання призводить до деформаційних змін кінцівок, а іноді і всього тулуба пацієнта з ДЦП.

 

Родині потрібні 16 700 грн. для проходження реабілітації в ТОВ “Міжнародна клініка Козявкіна”. За статистикою цієї клініки 19% пацієнтів, що повзають, після оздоровчого курсу починають ходити. 

 

Допомогти маленькій інопланетянці Юлі Ваці відчути землю під ногами ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Ваци Юлії

  ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 1671 9553

  картка "Ключ до рахунку", прив'язана до рахунку БФ "Промінь тепла", Потапов О.С. - керівник фонду, в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім'я) дитини

  Реквізити фонду:
  Отримувач: БО БФ “Промінь тепла”
  Код ЄДРПОУ: 42513063
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім'я дитини)

  Завантажити реквізити (євро, гривня)