Вроджені вади серця у дітей. Своєчасна діагностика

3663 Благодійників

Зібрано: ₴ 1.03 million
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Програма допомоги дітям з вродженими вадами серця

 

Вроджені вади серця досить часто зустрічаються у дітей і не завжди вчасно діагностуються. Людина може дожити до 30 і більше років і не знати, що у неї порок.

 

Оскільки найчастіше пороки виявляються за допомогою ультразвукової діагностики серця, яке не проводиться в рамках звичайного обстеження, а лікарі не завжди бачать підстави для призначення даного обстеження, хворий нерідко дізнається про наявність у нього вади серця випадково, або в рамках обстеження з іншого захворювання, або в момент появи різних проблем зі здоров’ям.

 

Для усунення пороку серця не обов’язково потрібна операція на відкритому серці, яка пов’язана з зупинкою серця і розкриттям грудної клітки. Найчастіше порок серця являє собою отвір між перегородками серця, і його можна усунути за допомогою малоінвазивної операції з використанням оклюдера – медичного пристрою, який виконує роль латочки.

 

Така операція є високотехнологічною, після неї пацієнт виписується з лікувальної установи через 2-3 дні, а не через кілька місяців, як після порожнинної операції на серці, і не вимагає тривалої післяопераційної реабілітації.

 

Проблема в тому, що на такі операції найчастіше не виділяються кошти з бюджету, а вартість оклюдерів і інших витратних матеріалів не входять до переліку безоплатних.

 

Оскільки дефекти серця мають тенденцію збільшуватися, а край отворів може розтріпати через тиск крові, такий порок може привести до деформації різних відділів серця.

 

Пороки є причиною порушення роботи серця, впливають на стан хворого, його здоров’я. Дитина з пороком постійно відчуває слабкість і запаморочення, її мучить задишка, носові кровотечі, гіпоксія, вона швидко втомлюється на прогулянці і більше за інших схильна до різних вірусних захворювань.

 

Також, дитина неодмінно починає відставати в розвитку, у неї виникають проблеми з соціалізацією і з навчанням в освітніх установах.

 

Хвороби серця впливають на все життя хворого. Якщо не лікувати захворювання, порок серця може привести до летального результату.

 

Якщо вашій дитині необхідна допомога, будь-ласка заповніть форму звернення до фонду за цим посиланням.

 

В рамках програми надається допомога дітям з різними захворюваннями серця, які потребують лікування, препаратів і аналізів, а також у придбанні оклюдерів і витратних матеріалів.

 

Ми допомагаємо дітям з хворобами серця перемогти свою недугу і жити повноцінним дитячим життям.

 

Якщо ви хочете зробити пожертву безпосередньо на програму “Допомога дітям з хворобами серця” і таким чином забезпечити швидке надання допомоги дітям з вадами серця, то ви можете зробити це у формі нижче, в призначенні платежу вказати: на програму допомоги дітям з хворобами серця

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)