Илюстрация хвороба серця

1806 Благодійників

Зібрано: ₴ 425 624,06
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Програма допомоги дітям з хворобами серця

 

Пороки серця досить часто зустрічаються у дітей і не завжди вчасно діагностуються. Людина може дожити до 30 і більше років і не знати, що у неї порок.

 

Оскільки найчастіше пороки виявляються за допомогою ультразвукової діагностики серця, яке не проводиться в рамках звичайного обстеження, а лікарі не завжди бачать підстави для призначення даного обстеження, хворий нерідко дізнається про наявність у нього вади серця випадково, або в рамках обстеження з іншого захворювання, або в момент появи різних проблем зі здоров’ям.

 

Для усунення пороку серця не обов’язково потрібна операція на відкритому серці, яка пов’язана з зупинкою серця і розкриттям грудної клітки. Найчастіше порок серця являє собою отвір між перегородками серця, і його можна усунути за допомогою малоінвазивної операції з використанням оклюдера – медичного пристрою, який виконує роль латочки.

 

Така операція є високотехнологічною, після неї пацієнт виписується з лікувальної установи через 2-3 дні, а не через кілька місяців, як після порожнинної операції на серці, і не вимагає тривалої післяопераційної реабілітації.

 

Проблема в тому, що на такі операції найчастіше не виділяються кошти з бюджету, а вартість оклюдерів і інших витратних матеріалів не входять до переліку безоплатних.

 

Оскільки дефекти серця мають тенденцію збільшуватися, а край отворів може розтріпати через тиск крові, такий порок може привести до деформації різних відділів серця.

 

Пороки є причиною порушення роботи серця, впливають на стан хворого, його здоров’я. Дитина з пороком постійно відчуває слабкість і запаморочення, її мучить задишка, носові кровотечі, гіпоксія, вона швидко втомлюється на прогулянці і більше за інших схильна до різних вірусних захворювань. Також, дитина неодмінно починає відставати в розвитку, у неї виникають проблеми з соціалізацією і з навчанням в освітніх установах.

 

Хвороби серця впливають на все життя хворого. Якщо не лікувати захворювання, порок серця може привести до летального результату.

 

Якщо вашій дитині необхідна допомога, будь-ласка заповніть форму звернення до фонду за цим посиланням.

 

В рамках програми надається допомога дітям з різними захворюваннями серця, які потребують лікування, препаратів і аналізів, а також у придбанні оклюдерів і витратних матеріалів.

 

Ми допомагаємо дітям з хворобами серця перемогти свою недугу і жити повноцінним дитячим життям.

 

Якщо ви хочете зробити пожертву безпосередньо на програму “Допомога дітям з хворобами серця” і таким чином забезпечити швидке надання допомоги дітям з вадами серця, то ви можете зробити це у формі нижче, в призначенні платежу вказати: на програму допомоги дітям з хворобами серця

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 1671 9553

  Картка БФ "Промінь тепла", Потапов О.С. - керівник фонду, в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім'я) дитини

  Монобанк

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня


  Питання щодо пожертв: [email protected]


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів.
  Питання щодо пожертв: [email protected]

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 302689
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім'я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA973026890000026001055341330
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)