Хвороби органів дихання. Ілюстрація програми

1671 Благодійників

Зібрано: ₴ 561 028,22
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Програма допомоги дітям з хворобами органів дихання

 

Ми допомагаємо дітям (вік від народження до 18 років) з важкими захворюваннями органів дихання, такими як муковісцидоз, вроджені та набуті вади розвитку легенів, трахеї і бронхів, хронічні неспецифічні хвороби легенів, легенева гіпертензія тощо.

 

В рамках програми ми допомагаємо пацієнтам в придбанні необхідного обладнання для підтримки дихання, наприклад, кисневих концентраторів і витратних матеріалів до них.

 

З портативним концентратором дитина, яка постійно потребує подачі кисню в легені, стає більш незалежною. Вона не приречена весь час перебувати в закритому приміщенні, а може виходити з дому, щоб поїхати до лікаря, разом з батьками вийти на прогулянку вулицею або здійснити похід в магазин.

 

Пацієнти з хворобами легень найчастіше не мають можливості жити повноцінним життям. Вони змушені уникати ситуацій скупчення людей, будь-яких громадських місць і масових заходів, особливо під час сезонних загострень вірусних захворювань, оскільки будь-яка застуда для них закінчується реанімацією.

 

Також, такі хворі потребують постійного доступу до дорогих оригінальних препаратів. У державних лікарнях і поліклініках їм можуть призначати дженерики, що негативно впливає на стан хворого і нерідко збільшує симптоми захворювання.

 

Програма спрямована на підвищення якості життя людей з хворобами легень та надання їм комплексної допомоги в рамках їх захворювання.

 

Якщо вашій дитині необхідна допомога, будь-ласка заповніть форму звернення до фонду за цим посиланням.

 

Якщо ви хочете зробити пожертву безпосередньо на програму “Допомога дітям з хворобами органів дихання” і таким чином забезпечити якнайшвидше надання допомоги дітям з такими захворюваннями, то ви можете зробити це у формі нижче, в призначенні платежу вказати: на програму допомоги дітям з хворобами органів дихання

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)