Ілюстрація програми про муковісцидоз

16 Благодійників

Зібрано: ₴ 1 419,50
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Програма допомоги дітям з хворобами органів дихання

 

Ми допомагаємо дітям (вік від народження до 18 років) з важкими захворюваннями органів дихання, такими як муковісцидоз, вроджені та набуті вади розвитку легенів, трахеї і бронхів, хронічні неспецифічні хвороби легенів, легенева гіпертензія тощо.

 

В рамках програми ми допомагаємо пацієнтам в придбанні необхідного обладнання для підтримки дихання, наприклад, кисневих концентраторів і витратних матеріалів до них.

 

З портативним концентратором дитина, яка постійно потребує подачі кисню в легені, стає більш незалежною. Вона не приречена весь час перебувати в закритому приміщенні, а може виходити з дому, щоб поїхати до лікаря, разом з батьками вийти на прогулянку вулицею або здійснити похід в магазин.

 

Пацієнти з хворобами легень найчастіше не мають можливості жити повноцінним життям. Вони змушені уникати ситуацій скупчення людей, будь-яких громадських місць і масових заходів, особливо під час сезонних загострень вірусних захворювань, оскільки будь-яка застуда для них закінчується реанімацією.

 

Також, такі хворі потребують постійного доступу до дорогих оригінальних препаратів. У державних лікарнях і поліклініках їм можуть призначати дженерики, що негативно впливає на стан хворого і нерідко збільшує симптоми захворювання.

 

Програма спрямована на підвищення якості життя людей з хворобами легень та надання їм комплексної допомоги в рамках їх захворювання.

 

Якщо вашій дитині необхідна допомога, будь-ласка заповніть форму звернення до фонду за цим посиланням.

 

Якщо ви хочете зробити пожертву безпосередньо на програму “Допомога дітям з хворобами органів дихання” і таким чином забезпечити якнайшвидше надання допомоги дітям з такими захворюваннями, то ви можете зробити це у формі нижче, в призначенні платежу вказати: на програму допомоги дітям з хворобами органів дихання

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 1671 9553

  Картка БФ "Промінь тепла", Потапов О.С. - керівник фонду, в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім'я) дитини

  Монобанк

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня


  Питання щодо пожертв: [email protected]


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів.
  Питання щодо пожертв: [email protected]

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 302689
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім'я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA973026890000026001055341330
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)