Ілюстрація програми про онко

380 Благодійників

Зібрано: ₴ 71 255,54

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Програма допомоги дітям у боротьбі з раком

 

Ми допомагаємо дітям (від народження до 18 років), які зіткнулися з онкологією отримати найадекватніше і сучасне лікування та препарати в максимально короткі терміни.

 

Спектр онкологічних захворювань дуже широкий, і різні форми раку вимагають різного підходу до лікування. Нажаль, не до всіх препаратів і методів лікування хворі діти мають доступ. Деякими медичними препаратами забезпечує держава, деякими ні. Специфіка агресивних форм раку така, що хворий не може чекати. 

 

Ми допомагаємо онкохворим отримати якісне, повноцінне лікування і якомога швидше. Часто ліки від онкологічних хвороб настільки коштовні, що абсолютно недоступні для пацієнтів.

 

Є істотні недоліки і в роботі системи державних закупівель.

 

Ми допомагаємо там, де це особливо потрібно.

 

Завдяки програмі хворі можуть отримати доступ до хірургічних втручань (за необхідності), хіміо- та променевої терапії, імуно- та таргетної терапії, до інноваційної CAR-T cell терапії, до трансплантації кісткового мозку як від родинного, так і від нерідного донора, до дорогих пред- і післяопераційних обстежень, аналізів тощо.

 

Рак - це не завжди вирок. Ми допомагаємо боротися з цією хворобою всіма можливими способами, які на даний момент знає медицина.

 

Якщо вашій дитині необхідна допомога, будь-ласка заповніть форму звернення до фонду за цим посиланням.

 

Якщо ви хочете зробити пожертву безпосередньо на програму “Допомога дітям у боротьбі з раком” і таким чином забезпечити якнайшвидше надання допомоги онкохворим дітям, то ви можете зробити це у формі нижче, в призначенні платежу вказати: на програму допомоги дітям у боротьбі з раком

  ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 1671 9553

  картка "Ключ до рахунку", прив'язана до рахунку БФ "Промінь тепла", Потапов О.С. - керівник фонду, в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім'я) дитини

  Реквізити фонду:
  Отримувач: БО БФ “Промінь тепла”
  Код ЄДРПОУ: 42513063
  IBAN: UA403026890000026006055344417
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім'я дитини)

  Завантажити реквізити (євро, гривня)