Допомога онкохворим дітям. Ілюстрація програми про онко

2202 Благодійників

Зібрано: ₴ 857 456,52
1,00
Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: ₴ 1,00

Допомога онкохворим дітям у боротьбі з хворобою

 

Ми допомагаємо дітям (від народження до 18 років), які зіткнулися з онкологією отримати найадекватніше і сучасне лікування та препарати в максимально короткі терміни.

 

Спектр онкологічних захворювань дуже широкий, і різні форми раку вимагають різного підходу до лікування. Нажаль, не до всіх препаратів і методів лікування хворі діти мають доступ. Деякими медичними препаратами забезпечує держава, деякими ні. Специфіка агресивних форм раку така, що хворий не може чекати. 

 

Ми допомагаємо онкохворим дітям отримати якісне, повноцінне лікування і якомога швидше. Часто ліки від онкологічних хвороб настільки коштовні, що абсолютно недоступні для пацієнтів.

 

Є істотні недоліки і в роботі системи державних закупівель.

 

Ми допомагаємо там, де це особливо потрібно.

 

Завдяки програмі хворі можуть отримати доступ до хірургічних втручань (за необхідності), хіміо- та променевої терапії, імуно- та таргетної терапії, до інноваційної CAR-T cell терапії, до трансплантації кісткового мозку як від родинного, так і від нерідного донора, до дорогих пред- і післяопераційних обстежень, аналізів тощо.

 

Рак - це не завжди вирок. Ми допомагаємо боротися з цією хворобою всіма можливими способами, які на даний момент знає медицина.

 

Якщо вашій дитині необхідна допомога, будь-ласка заповніть форму звернення до фонду за цим посиланням.

 

Якщо ви хочете зробити пожертву безпосередньо на програму “Допомога дітям у боротьбі з раком” і таким чином забезпечити якнайшвидше надання допомоги онкохворим дітям, то ви можете зробити це у формі нижче, в призначенні платежу вказати: на програму допомоги дітям у боротьбі з раком

  ХОЧУ ДОПОМОГТИ


  картка ПриватБанку

  5169 3305 3011 0136

  Картка БФ "Промінь тепла", в призначені платежу вказати: для (прізвище, ім`я) дитини

  МОНОБАНК

  Тисніть тут на посилання. У застосунку Монобанку оберіть "Поповнити банку" -> вкажіть будь-яку суму. Натисніть "Поповнити". У полі "Коментар" вкажіть ім`я дитини (також доступні Visa/Mastercard/GooglePay будь-яких банків світу)

  Монобанк розділ “Благодійність”

  Оберіть у мобільному застосунку від Монобанк “Інші платежі” – потім “Благодійність” – і скориставшісь пошуком у верхній частині екрану наберіть перші букви назви "теп" -> оберіть “Промінь тепла”. Введіть будь-яку суму і відправте платіж. Банківська комісія відсутня

  Криптовалютні гаманці

  Допомогти у криптовалюті BTC, ETH (USDT, USDC, Tether USD, Cardano, XRP, Solana, Polkadot, DogeCoin, Binance та інших


  Щодо будь-яких питань звертайтесь до офісу організації за номером: +380688711125 (Тел./Viber/Telegram)

  Електрона пошта організації: promin.tepla@gmail.com

  Усі банківські рахунки належать Благодійному фонду "Промінь тепла". Благодійний фонд "Промінь тепла" (код ЄДРПОУ 42513063) є неприбутковою організацією, рішення №1802284600304 від 16.10.2018 р. на підставі пп. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Якщо протягом року після закінчення лікування, та/або дитина вилікується, та/або їй більше не знадобляться кошти на лікування, залишок коштів буде переведено на лікування підопічних та на різні заходи для підопічних, які звернулися до благодійного фонду "Промінь тепла", відповідно до статуту фонду.


  Інформація про пожертви надходить до фонду протягом двох робочих днів. Питання щодо пожертв: promin.tepla@gmail.com

  Реквізити фонду у гривні:
  Отримувач: БФ “Промінь тепла”
  ЄДРПОУ: 42513063
  МФО: 305299
  IBAN: UA163052990000026007016114094
  Призначення платежу: Благодійна пожертва для (прізвище, ім`я дитини)

  Реквізити фонду у євро (EUR):
  Company Name: CF “RAY OF HEAT”
  IBAN: UA113052990000026006046101380
  SWIFT: PBANUA2X
  Payment Details: DONATION

  Завантажити реквізити (євро, гривня)